«От київський режим і понесло», – Захарова спереживалася за майбутнє «побєдобєсія»

Очільниця російського МЗС Марія Захарова шокована рішенням Парламенту України про заборону «колорадських» стрічок.

«Євробачення завершилося - ось київський режим і понесло. Для вирішення цих проблем ні сил, ні волі немає. А на перефарбовування тигрів гроші зараз знайдуть.

Якщо серйозно, то рішення антидемократичне і антиісторичне, що ставить під сумнів принципову можливість будь-якого об'єднання країни. А як, цікаво, в наступному році на Україні святкуватимуть День Перемоги і проводитимуть ходу Безсмертного полку?» - написала Захарова у своєму Facebook.

Як уже писав Вголос, сьогодні парламентарі підтримали законопроект, яким передбачено штраф за виготовлення та використання так званих «георгіївських стрічок».

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Іван17 травня 2017 09:16 Відповісти IP:  194.44.240.--- безмертний полк в Україні-неньці помер, затям собі...
  • Конструктор16 травня 2017 22:15 Відповісти IP:  31.148.253.--- Георгіївська стрічка- це не тільки відзнака російських гвардійських частин. А це також, якщо шановна форум-аудиторія не знає- ОФІЦІЙНА ВИНАГОРОДА ВІЙСЬК СС гітлерівської Німеччини. Есесівців часто особисто нагороджував за особливі заслуги Генріх Гімлер орденом Святого Георгія з відповідною (георгіївською) стрічкою. Кавалерами орденів Святого Георгія часто були цілі частини шуцштурму військ СС, які фактично у системі вермахту грали роль гвардійських частин. Також Гімлер нагороджував цими відзнаками багато частин РОА, які також входили до системи військ СС. Тому ці відзнаки в гітлерівських військах були точно тотожні теперішнім стрічкам (три чорні паралельні й рівновіддалені одна від одної чорні смуги на жовтому тлі стрічки)... Тому георгіївські стрічки цілком можуть сприйматись ЯК ПРЯМА ПРОПАГАНДА НАЦІОНАЛ- СОЦІАЛІЗМУ Й ФАШИЗМУ в геббельсівському варіанті й ідей імперської вищості, тобто ідей так званої нордичної раси надлюдей. Що в свою чергу є виправданням тотального підкорення світу й винищення всіх, окрім вищих. Що до речі є й програмовою засадою рашистського руху на чолі з їх головним ідеологом паном Дугіним. Руху на створення Світової Російської імперії з центром у Москві й в подальшому тотальному винищенні всіх неросійських землян, тобто про запрограмований свідомий цілеспрямований геноцид семи мільярдів чоловік. От який реальний смисл несуть реально георгіївські стрічки, тим більше як вони подаються московськими пропа[***]ами. На мою думку, напоказ виставляти георгіївську стрічку це те саме, що відкрито виставляти гітлерівську свастику, а чи зірку Люципера (вона ж радянська червона зірка).
  • Конструктор16 травня 2017 22:14 Відповісти IP:  31.148.253.--- Георгіївська стрічка- це не тільки відзнака російських гвардійських частин. А це також, якщо шановна форум-аудиторія не знає- ОФІЦІЙНА ВИНАГОРОДА ВІЙСЬК СС гітлерівської Німеччини. Есесівців часто особисто нагороджував за особливі заслуги Генріх Гімлер орденом Святого Георгія з відповідною (георгіївською) стрічкою. Кавалерами орденів Святого Георгія часто були цілі частини шуцштурму військ СС, які фактично у системі вермахту грали роль гвардійських частин. Також Гімлер нагороджував цими відзнаками багато частин РОА, які також входили до системи військ СС. Тому ці відзнаки в гітлерівських військах були точно тотожні теперішнім стрічкам (три чорні паралельні й рівновіддалені одна від одної чорні смуги на жовтому тлі стрічки)... Тому георгіївські стрічки цілком можуть сприйматись ЯК ПРЯМА ПРОПАГАНДА НАЦІОНАЛ- СОЦІАЛІЗМУ Й ФАШИЗМУ в геббельсівському варіанті й ідей імперської вищості, тобто ідей так званої нордичної раси надлюдей. Що в свою чергу є виправданням тотального підкорення світу й винищення всіх, окрім вищих. Що до речі є й програмовою засадою рашистського руху на чолі з їх головним ідеологом паном Дугіним. Руху на створення Світової Російської імперії з центром у Москві й в подальшому тотальному винищенні всіх неросійських землян, тобто про запрограмований свідомий цілеспрямований геноцид семи мільярдів чоловік. От який реальний смисл несуть реально георгіївські стрічки, тим більше як вони подаються московськими пропа[***]ами. На мою думку, напоказ виставляти георгіївську стрічку це те саме, що відкрито виставляти гітлерівську свастику, а чи зірку Люципера (вона ж радянська червона зірка).
  • Харків16 травня 2017 20:44 Відповісти IP:  109.87.11.--- Та вона ж здохне якщо буде так переживати за Українців та їхнє житя!
    На радість тим же Українцям.
  • Харків16 травня 2017 20:46 Відповісти IP:  109.87.11.--- То в неї "біднесенької" мова пропаде.. то хвост облізе.. то роги віддпадають..
    Не можна ж так вбиватися за чужу долю.. і не вбитися.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm