Про це сповістив журналіст Денис Рафальський.

«Візьміть номерок», – сказала гардеробниця «Українського дому» Ірині Луценко. «Я думаю, ви мене і так упізнаєте», – відповіла та і пішла», – вказано у повідомленні.

Про реакцію гардеробниці на зухвальство нардепки журналіст не написав, лише зазначив: «Пам'ятаєш Луценко – пам'ятай і її пальто».

У коментарях до допису Рафальський також повідомив, що пальто Луценко красиве, «облямоване, здається, норкою зверху вниз уздовж ґудзиків».

 

Така поведінка політика отримала несхвальні відгуки і від користувачів соцмереж.

«Коли Юрій Віталійович сидів … дружина його була сповнена найщирішої людяності і навіть не чужа до гуманізму. А потім «хлоп» – хочу бути володаркою морською. Рідкісний випадок, коли свобода – зло», – прокоментував пост блогер Макс Бужанський.

 

«Високий статус в очах аж світиться
Душа і шати укриті стразами
Дружину третього тисячоліття
Хоч за пальто ти мусиш пізнати
Хоч за аналізами», – віджартувався журналіст Денис Бігус.

 

Нагадаємо, на початку жовтня під час блокування трибуни ВРУ нардепка від БПП, представник Порошенка в Раді Ірина Луценко горлала своєму колезі по партії Олегу Недаві, щоб «виніс козла нафіг», маючи на увазі свободівця Юрія Левченка, який намагався не допустити голосування за злочинний президентський закон по Донбасу. Згодом Луценко заявила, що такими криками захищала подругу Ірину Геращенко від Левченка «в екстазі».