Парасюк виламував двері у номер журналіста і погрожував розправою, поліція проводить перевірку (ФОТО)

Вчора правоохоронцям надійшло повідомлення від журналіста інформаційного агентства про те, що у готелі Бахмуту народний депутат України намагається виламати двері у його номер та погрожує. Як відомо, конфлікт стався між Володимиром Парасюком та Андрієм Дзиндзею.

При цьому у порушення норм закону він знаходиться у приміщенні з автоматом на ремені, без спеціального чохла. На місці працювала слідчо-оперативна група Бахмутськоговідділу поліції, факт задокументовано. Подію прокоментував очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.

Словесний конфлікт розпочався, коли заявник, мешканець Києва, зробив народному депутату зауваження про неприпустимість порушення правил зберігання та носіння вогнепальної зброї.

На місце оперативно прибули співробітники Бахмутського відділу поліції. З приїздом поліції сварка закінчилася, факт був зареєстрований в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про скоєні кримінальні правопорушення та інші події.

Поліцейські виявили у депутата Верховної Ради, який є власником зареєстрованої вогнепальної зброї, нагородний пістолет «Форт-17» та мисливський промисловий нарізний карабін.

Мисливська зброя перебувала у відкритому стані, на ремені, що є порушенням закону та тягне за собою відповідальність.

Варто зазначити, що на Донеччині у зв’язку з подіями, які тут відбуваються, заборонене полювання та, відповідно, немає жодного приводу для застосування мисливської зброї.

- У нас не Африка, у нас законом заборонено розгулювати з нарізною мисливською зброєю у місті, де можуть постраждати мирні люди, - зазначив очільник поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

Вимоги щодо правил поводження із зареєстрованою вогнепальною зброєю, в тому числі нарізною мисливською, регулюються наказом МВС №622 зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 749 від 07.08.2013.

Згідно з пунктом 12.13 глави 12 розділу II, «під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу внутрішніх справ на право зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв».

Порушення будь-якого з пунктів наказу МВС карається згідно зі ст. 191 «Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням зброї і бойових припасів або без такого.

Наразі за фактом порушення правил поводження із зареєстрованою зброєю проводиться перевірка.

- На Донеччині, де три роки іде війна, така поведінка неприпустима. І ми не звірі, щоб на нас полювали, - прокоментував генерал Аброськін.

Разом з тим, самого журналіста Андрія Дзиндзю неодноразово звинувачували у виконанні замовлень з боку влади щодо дискредитації опонентів.

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 7 +

КОМЕНТУВАТИ

 • георг26 лютого 2017 11:35 Відповісти IP:  46.203.242.--- отброськін зразу вписався
 • Дзюник26 лютого 2017 11:05 Відповісти IP:  93.178.215.--- Винятково гавнистий тип цей Дзинзя...Надивився я роликів як він ще в Дорожньому Контролі спілкувався з такими ж гавнистими гаїшниками,які,проте,на його фоні виглядали стриманими і благородними...А Парасюк...ну що ж Парасюк...Зараз він заліз в таку політичну нішу,де виглядає так-сяк привабливо...А по суті такий самий як Дзинзя,тільки трохи прилизаний Майданом...
 • Свідомець26 лютого 2017 01:42 Відповісти IP:  178.92.10.--- Нам завжди замало бандитів при владі. До будь-кого цей вчорашній пастух некошерної худоби може вдертися в квартиру і погрожуючи вимагати гроші наприклад на третій майдан.
 • Кара і злочин25 лютого 2017 22:36 Відповісти IP:  51.15.44.--- Парасюка не чіпайте. Його головне в правильне русло направляти морди ногою бити. З карабіном йому личить порядок наводити.
  До журналіста може й дарма, а може й недарма приколупався. Брехунці замовні на службі різних списків партій дістають.
  Ну не витримав критики Парасюк за дорогий автомобіль при бокаді. Бо все таки Парасюк хоч на дорогому хоч на дешевому, але допомогає блокаді, везе щось, з карабіном ходить шугає внутрішні війська (в морду бив СБУшника,в полоні в москалів був, воював - може й стрельнути). Були б нерви міцними в Парасюка і ще трохи вміти брехати обіцянками - був би президентом з його то біографією з Майдану.
  Порохоботи і політики народ мають за повних даунів основуючись на тому що голосували за них. Але вони помиляються.
  НАМ ХОЧУТЬ СКАЗАТИ ЩО ЛЮДИ, ЯКІ ВОЮВАЛИ, ПЕРЕЖИЛИ ПОЛОН, Є ПОРАНЕНІ, ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬВ БЛОКАДІ - ЦЕ АГЕНТИ КРЕМЛЯ, А БАЛАКУНИ, ЯКІ РУЧКАЮТЬСЯ З РЕГІОНАЛАМИ, ЇЗДЯТЬ В РОСІЮ, ВЕДУТЬ БІЗНЕС СПРАВИ З "ЛДНР" - ЦЕ СПРАВЖНІ ПАТРІОТИ?
  Міністерство Туки хоч фамілії суддів, які з Доноцька їздять судити в Україну знає? Залежність від вугілля з захоплених територій Україну немає хвилювати при наших ресурсах.
  Обійдеться країна без вугілля з Донбасу заради солдат, які гинуть і полонених. Уряд мав працювати над цим з першого дня. Наступне питання російський газ, який іде транзитом в ЄС, і який Україна купує в ЄС. Чому замісь пошуку альтернативи завдяки субсидіям збільшили споживання, обдерши цінами офіційно працюючих?
 • ванда25 лютого 2017 22:23 Відповісти IP:  46.201.2.--- Невже всіх за лохів мають .Як казала полька :" я сі нє дам ".Дзиндзя каже що поросюк з"калашом" , що ясно видно на знімку . А де ви бачите СКС (самозарядний карабін Симонова версія для мисливців " Сайга ")
 • ультрас25 лютого 2017 22:06 Відповісти IP:  185.42.128.--- не виправдовою Парасюка ,але м.удак типу дзинзі(медвечуковська с.ука) мав би вже сидіти...
 • ванда25 лютого 2017 22:06 Відповісти IP:  46.201.2.--- Яке їхало , таке здибало; або обоє рябоє.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram