Парасюк виламував двері у номер журналіста і погрожував розправою, поліція проводить перевірку (ФОТО)

Вчора правоохоронцям надійшло повідомлення від журналіста інформаційного агентства про те, що у готелі Бахмуту народний депутат України намагається виламати двері у його номер та погрожує. Як відомо, конфлікт стався між Володимиром Парасюком та Андрієм Дзиндзею.

При цьому у порушення норм закону він знаходиться у приміщенні з автоматом на ремені, без спеціального чохла. На місці працювала слідчо-оперативна група Бахмутськоговідділу поліції, факт задокументовано. Подію прокоментував очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін.

Словесний конфлікт розпочався, коли заявник, мешканець Києва, зробив народному депутату зауваження про неприпустимість порушення правил зберігання та носіння вогнепальної зброї.

На місце оперативно прибули співробітники Бахмутського відділу поліції. З приїздом поліції сварка закінчилася, факт був зареєстрований в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень громадян про скоєні кримінальні правопорушення та інші події.

Поліцейські виявили у депутата Верховної Ради, який є власником зареєстрованої вогнепальної зброї, нагородний пістолет «Форт-17» та мисливський промисловий нарізний карабін.

Мисливська зброя перебувала у відкритому стані, на ремені, що є порушенням закону та тягне за собою відповідальність.

Варто зазначити, що на Донеччині у зв’язку з подіями, які тут відбуваються, заборонене полювання та, відповідно, немає жодного приводу для застосування мисливської зброї.

- У нас не Африка, у нас законом заборонено розгулювати з нарізною мисливською зброєю у місті, де можуть постраждати мирні люди, - зазначив очільник поліції Донецької області В’ячеслав Аброськін.

Вимоги щодо правил поводження із зареєстрованою вогнепальною зброєю, в тому числі нарізною мисливською, регулюються наказом МВС №622 зі змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства внутрішніх справ N 749 від 07.08.2013.

Згідно з пунктом 12.13 глави 12 розділу II, «під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу внутрішніх справ на право зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв».

Порушення будь-якого з пунктів наказу МВС карається згідно зі ст. 191 «Порушення громадянами правил зберігання, носіння або перевезення вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає накладення штрафу від семи до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням зброї і бойових припасів або без такого.

Наразі за фактом порушення правил поводження із зареєстрованою зброєю проводиться перевірка.

- На Донеччині, де три роки іде війна, така поведінка неприпустима. І ми не звірі, щоб на нас полювали, - прокоментував генерал Аброськін.

Разом з тим, самого журналіста Андрія Дзиндзю неодноразово звинувачували у виконанні замовлень з боку влади щодо дискредитації опонентів.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram