Олександр Рувин, який є директором Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (КНДІСЕ), вимагав від Військової прокуратури оголосити членам парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони результати експертизи у кримінальній справі про вибухи “мінометів Пашинського” на Рівненському полігоні у липні 2018 року. Главою згаданого комітету є нардеп від “Народного фронту” Сергій Пашинський.

Про це повідомляє UAІ

Заступник військового прокурора Рівненського гарнізону Сергій Кріпак відмовився виконувати цю вимогу, пославшись на те, що комплексну військову, балістичну, вибухо-технічну та хімічну експертизу ще не закінчено. Відповідно, немає підстав для розголошення отриманих результатів.

Відзначимо, що раніше директор КНДІСЕ Олександр Рувин контролював експертизу в кримінальному провадженні щодо Пашинського, який в новорічну ніч 2017 року прострелив ногу громадянину В’ячеславу Хімікусу. Тоді нардепа визнали невинуватим, потерпілий залишився інвалідом.

Також Рувин намагався відкликати результати експертизи, які доводять вину екс-глави Державної фіскальної служби Романа Насірова у завданні збитків державі в розмірі близько двох мільярдів гривень.

Тоді ж ЗМІ опублікували фото, на яких Рувина зображено у ресторані разом з наближеним до Петра Порошенка депутатом Олександром Грановським, який курирує суди.

Нагадаємо, 25 вересня 2018 року троє українських військовослужбовців постраждали в результаті розриву міномета “Молот” в районі проведення Операції об’єднаних сил на Донбасі.

Зазначимо, що секретар комітету Верховної Ради України з питань національної оборони та безпеки Тетяна Блистів заявила про погрози вбивством від голови комітету, нардепа Сергія Пашинського.