Пацієнти Львівської обласної клінічної лікарні замерзають без тепла

Пацієнти Львівської обласної клінічної лікарні скаржаться, що в медзакладі досі не ввімкнули опалення, а керівництво лікарні обіцяє сьогодні вирішити цю проблему.

Про це повідомив кореспондент «Вголосу».

Попри розпорядження міського голови Львова про початок опалювального сезону ще 9 жовтня, у Львівській обласній клінічній лікарні досі холодні батареї.

Речник ЛМКП «Львівтеплоенерго» Ганна Пищула в коментарі «Вголосу» зазначила, що лікарня перебуває в них на обслуговуванні й до всіх корпусів тепло подано. Якщо зимні батареї, то це лише можуть бути внутрішні проблеми.

Водночас головний лікар Львівської обласної клінічної лікарні Михайло Гичка розповів «Вголосу», що опалення вони вмикають поетапно, тому що всі корпуси одночасно не можуть запустити. На запитання, коли почнуть опалювати головний корпус, Михайло Гичка, не перериваючи розмови, почав це з’ясовувати у своїх підлеглих.

Зрештою він повідомив, що опалення запускають за схемою: «Спочатку ми запустили неврологію, гінекологію, далі хірургічний корпус і зараз тепло надійде до головного корпусу. Залишився лише головний корпус, сьогодні тепло буде всюди», – запевнив Михайло Гичка.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram