Трагічну розповідь про собаку чиновника ЛКП «Львівавтодор» на своїй сторінці у «Facebook» розмістив зоозахисник Ігор Сайко.

Волонтер зазначив, що історія знущання над твариною розпочалася ще в серпні минулого року, коли у сім'ї чиновника з ЛКП захворів собака. 

«Вони розпочали її «лікування» словами: «Та то є пес! На всьо Божа воля» Після цього «господарі продовжили «лікування», винісши не ходячого собаку з двору на дорогу. Пояснення були такими: «Чи ви зварювали? Шо воно має ту мині на подвір'ю здихати? Най там на вулици лежит!», – зазначив Ігор Сайко.

При цьому власник собаки не дозволяв забрати хворого пса з ями, куди сам його викинув.

«Рік часу, коли мене запитують про долю тварин, цей собака у мене перед очима! Розказую про десятки врятованих, а перед очима – він. Ні, врятувати його вже не можна було. Але закінчити цю історію, очевидно, що було потрібно. Бо знав ім’я «героя» я вже на наступний день ввечері. Тоді і зараз звучить питання чому ніхто з сусідів не втручався три місяці. Втручались. Як з’ясувалось вже після публікації – двоє різних сусідів не знаючи одне про одного навіть. Приходили, годували, перекладали. Одна – просила дозволу забрати, полікувати. Друга, котра зв’язалась вже після публікації, просто носила їсти, щоб хоч якось полегшити долю цього собаки. Мовчали, бо боялись та якось залежні від нього. По при те, що особа часто безробітна, вічно в пошуках роботи  показує на селі з себе велике «ЦБ». Тут тобі і банкір, і телебачення і все, що хочеш. До того ж, очевидно тими «понтами» зробив з себе там на місці проживання керівника вуличного комітету «Енергія». Тобто, вся суть, що сусіди якось від персонально нього енергозалежні», – написав Ігор Сайко.

Зоозахисник наголосив, що коли йому та ветеринарам, власники собаки вже ж дозволили оглянути хвору тварину, вони були враженні її фізичним станом.

«Ніхто з нас чотирьох тварини у такому занедбаному стані в житті ніколи не бачив.  Не чули ми і таких диких та тупих пояснень від господарів! Формально, звісно ніхто з нас не бачив того удару по хребті після якого собаку паралізувало. Знаємо лише те, що собака постійно  пробував повертатись додому, проте його виганяли та били, щоб втікав. А в якийсь момент собака раптово перестав ходити. Параліч. Від перелому хребта, як показали подальші обстеження. Тоді власне його вже винесли на дорогу і залишили. Канава з болотом і якоюсь гноївкою зупиняла його щоразу, коли він вже повз «додому» не розуміючи, чому його винесли. Вже сьогодні нелюд заявив, що собаку побили, тому він помер. Версія не витримує критики і спростована фахівцями. Початок хвороби – липень-серпень. Перелом хребта – кінець жовтня – початок листопада. Тобто, якщо дослівно, на момент клінічних обстежень пухлині було 3 місяці. Травмі – місяць», – наголосив зоозахисник.

Ігор Сайко зазначив, що такій сім’ї не можна у подальшому довіряти догляд за собакою.

«Якщо хтось думає, що це та сім’я зробила від злості – на жаль, ви помиляєтесь. Це просто від тупості. Як дружини, яка видавала оці перли і нам на телефон тоді, і потім усно. Так і його, судячи з його сьогоднішнього посту. Вони просто не розуміють в силу свого рівня розвитку, що роблять щось не так. «Та то ж пес!», – наголосив зоозахисник.

У соціальних мережах пишуть, що звертатимуться до правоохоронців з вимогою розслідувати факт знущання над твариною.

 

«Вголос»