Перепоховали з почестями на Рівненщині провели в останню путь загиблого під Іловайськом героя АТО відео

Перепоховали з почестями: на Рівненщині провели в останню путь загиблого під Іловайськом героя АТО (відео)

У Рівненській області перепоховали загиблого чотири роки тому героя АТО. Майже весь цей час його мати сподівалася, що син, якого мобілізували для захисту України, все ще живий. Проте нещодавно останки загиблого привезли на батьківщину для перепоховання.

Про це повідомляє UA:Рівне у Facebook.

Загиблого героя АТО звали Микола Гуменюк, йому було лише 21 рік. Він був жителем села Пташине Дубенського району, а смерть його спостигла в так званому «зеленому коридорі» при виході з Іловайського котла. Він спочатку був похований на Дніпропетровщині, а тепер його останки відправлені в рідні краї для перепоховання.

Встановити особу бійця вдалося завдяки тесту ДНК. З допомогою нього визначили, що невідомий захисник України, похований на кладовищі у Дніпропетровській області – саме він.

Проводити Миколая в останню путь прийшло багато односельців. Вони принесли йому квіти. Жителі села кажуть, що смерть молодого воїна для них «велика втрата». У числі тих, хто прийшов на перепоховання була і перша вчителька Миколи Гуменюка.

Як видно на відео, односельчани стають на коліна перед машиною з останками бійця АТО, яка проїжджає повз, і кидають перед нею оберемки квітів.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram