Перша поїздка до Львова: як спланувати маршрут, де оселитися і пообідати

У Львові можна весело провести час у будь-яку пору року.

Мандрівка влітку або ранньої осені має свої переваги: ви не потребуватимете об’ємного багажу та теплих речей і, незалежно від погодних умов, зможете вирушити на огляд околиць, де розташовані старовинні замки. У вересні надзвичайно гарними стають численні парки: Львів вибухає брунатними та бурштиновими барвами. А ще цієї пори тут відбувається безліч цікавих подій, притаманних лише місту Лева. Вирушайте в омріяну мандрівку, а як орендувати зручну квартиру без посередників, підкажуть експерти центру бронювання «Добово».

Знайомство зі Львовом: із чого почати?

Львів недарма називають «туристичною Меккою» України та Східної Європи. Це неповторний осередок архітектурних та історичних пам′яток, у тому числі й таких, що дійшли до нас із середньовіччя. Але розкішні храми, старовинні площі та вулички — це лише один із факторів, що робить Львів найпопулярнішим туристичним маршрутом для мандрівників.

Туристи їдуть до Львова за романтикою, веселощами, колоритом, особливими наїдками та незвичними напоями. Ледь не щодня місто поринає у фестивальну круговерть із вечірками open-air, яскравими шоу-програмами, масовими народними гуляннями та смачним частуванням. Так, лише у вересні цього року у Львові відбудуться фестивалі вуличної їжі (01.09.2017 р.), меду та музики (02.09.2017 р.), сучасної бандури (07.09.2017 р.). На кінець місяця заплановані традиційні культові події — фестивалі «На каву до Львова» і «Золотий лев».

Найбільш масові та відомі заходи святкують у центрі Львова: на площі Ринок, проспекті Свободи, у Львівському центральному парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького тощо. Саме цю територію називають Старим містом — тут розташовані найвизначніші пам’ятки старовини: палац Потоцьких, Домініканський собор, Латинський кафедральний костел, каплиця Боїмів та інші не менш величні споруди. Архітектурний ансамбль історичної частини Львова, що охоплює Старе місто, належить до переліку світової спадщини ЮНЕСКО.

Головна порада: бронюйте житло заздалегідь і принаймні на тиждень

Якщо ви вперше вирушаєте до Львова, оселіться в центрі, поруч із локаціями основних подій, історичними пам’ятками та знаменитими кнайпами. Зважаючи на туристичну популярність, оренда квартир у Львові подобово така ж затребувана, як і знамениті місцеві смаколики. Звісно, дефіциту житла немає, але знайти доступний варіант зі зручним розташуванням не завжди легко.

Як стверджують експерти центру бронювання житла «Добово», на вихідні та фестивальні дні туристи бронюють на сайті https://www.dobovo.com/ua/ 90–95 % квартир. Вільні об’єкти в центральній частині міста в такий період — це здебільшого хостели. Закономірно, що квартир у вільному доступі лишається обмаль.

Аби вибрати поцінне житло зі зручним розташуванням, краще планувати поїздку завчасно. Хоча, як стверджують у центрі бронювання «Добово», в онлайн-каталозі https://www.dobovo.com/ua/львів-квартири-подобово.html завжди є пропозиції різних цінових категорій.

За 2–3 дні навряд чи можна гаразд пізнати Львів. Така нетривала мандрівка підхожа хіба що до конкретної події — фестивалю, концерту, свята тощо. Щоб вистачило часу на екскурсії, прогулянки, смачну львівську каву, п’янке пиво і міцні настоянки, краще приїжджати принаймні на тиждень. До того ж, власники квартир охоче роблять знижки при бронюванні на триваліший термін.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram