Першого заступника Авакова викликали на допит у «справі 2 травня»

Генеральна прокуратура України у якості свідка викликала на допит першого заступника глави МВС Сергія Ярового.

Про це повідомляє ГПУ.

«Громадянин Яровий Сергій Анатолійович, який станом на 02.05.2014 перебував на посаді заступника Міністра внутрішніх справ України, відповідно до вимог ст. ст. 133, 135 КПК України викликається на 11 год 00 хв 08 серпня 2017 року до старшого слідчого в особливо важливих справах третього слідчого відділу управління спеціальних розслідувань Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України старшого радника юстиції Зіньковського І.П.», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Ярового викликано на допит у якості свідка в рамках кримінального провадження №42014160000000186 за фактами неналежного виконання службових обов'язків посадовими особами ГУ МВС України в Одеській області під час масових заворушень в Одесі 2 травня 2014 року і захоплення 4 травня 2014 будівлі Одеського міського управління ГУ МВС України в Одеській області, а також перевищення службових повноважень посадовими особами ГУ МВС України, у результаті чого з ізолятора тимчасового утримання незаконно звільнені 63 людини з числа учасників масових заворушень.

Нагадаємо, 2 травня 2014 року в Одесі сталися масові заворушення. У  Будинку профспілок, де сховалася частина людей, сталася пожежа. Загалом тоді в Одесі загинули 48 людей, ще понад 200 отримали поранення.

Наразі справу про масові заворушення розслідує вже третя слідчо-оперативна група. Вона допитала понад 70 свідків, призначила додаткові експертизи, зокрема й хімічну, а також повідомила про підозру трьом особам. Але самого вироку так нікому і не підписала. 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram