Перший потяг по Бескидському тунелю рушить вже цього року - Омелян

Будівництво нового двоколійного залізничного Бескидського тунелю в Карпатах планують завершити наприкінці поточного року і запустити по ньому перший тестовий потяг.

Про це повідомив журналістам міністр інфраструктури Володимир Омелян під час другого українського інфраструктурного форуму, пише УНІАН.

«Якщо все буде добре, то перший потяг по тунелю відправиться наприкінці 2017 року. Я не можу точно стверджувати, що це буде повноцінний рух, але наприкінці року перший потяг має відправитися», - сказав він.

Будівництво нового тунелю в Карпатах, який з'єднає Україну та Євросоюз, було розпочато 29 жовтня 2013 року. Новий тунель будується на межі Львівської та Закарпатської областей за 30 м від діючого тунелю, збудованого ще за часів Австро-Угорщини в ХІХ столітті, який знаходиться в аварійному стані. Бескидський тунель – другий за довжиною залізничний тунель в Україні. Він знаходиться між станціями Бескид і Скотарське в Карпатах і входить в п'ятий пан-європейський транспортний коридор (Італія – Словенія – Угорщина – Словаччина – Україна – Росія. Новий двошляховий тунель матиме довжину 1765 м, ширину 10,5 м, буде заввишки 8,5 м і пролягатиме на максимальній глибині 180 м від поверхні Бескидського хребта.
 

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm