Петренко назвав заяви екс-очільника юстиції Львівщини про свою відставку істеричними

Петренко назвав заяви екс-очільника юстиції Львівщини про свою відставку істеричними

Міністр юстиції України Павло Петренко назвав заяви екс-начальника Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослава Жукровського про запропоновану йому відставку через нездатність реформувати Мін'юст істеричними.

Про це він заявив сьогодні, 11 червня, під час брифінгу у Львові після відкриття центру з надання послуг у сфері ДРАЦС європейського зразка «OpenSpace», повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Коментувати певні істеричні заяви людини, яка була звільнена за те, що вона не відповідає професійним вимогам керівника юстиції, немає сенсу, – зазначив він. – Я бажаю йому успіху в інших царинах. Бажаю, щоб він все-таки займався підвищенням своїх професійних здібностей і людських якостей».

Як писав «Вголос», сьогодні екс-начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярослав Жукровський порекомендував міністру юстиції Павлу Петренку піти у відставку, адже він не зміг реформувати Мін'юст. Також наголосив, що зараз в органи юстиції активно повертаються старі корумповані кадри.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram