Під Київрадою вимагають зобов'язати працівників сфери обслуговування говорити українською (ФОТО, ВІДЕО)

20.04.2017 10:54
Зображення 1 / 10 Використовуйте клавіші для перегляду
Декілька сотень людей прийшли під Київраду із вимогою зобов'язати усі заклади сфери обслуговування столиці користуватися українською мовою.

Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомляє журналістка Тетяна Висоцька.

«Прямо зараз, кількасот людей вийшли під Київраду з вимогою зобов'язати усі заклади сфери обслуговування столиці користуватися українською мовою. Ми в Україні і маємо право ВИМАГАТИ обслуговувати нас українською!», – написала вона.

Також, за словами Висоцької, депутат Київради Юрій Сиротюк запропонував проект рішення до розгляду на сьогоднішньому засіданні Київської міськради. Посилаючись на статтю 10 Конституції та низку законів України, пропонується:

Встановити українську – мовою роботи, діловодства і документації органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності у Києві;

Усі рекламні оголошення, вивіски, плакати, афіші, повідомлення та інші форми аудіо- і візуальної рекламної продукції, цінники у Києві виконувати українською мовою (зареєстровані іноземні ТМ – з обов’язковим перекладом рівновеликим шрифтом);

Встановити, що у місті Києві у всіх сферах обслуговування громадян вживається державна мова – українська. Обов’язковим є меню українською мовою, яке повинні пропонувати насамперед. Також звертання персоналу до клієнта та спілкування з ним повинно здійснюватись українською.

 

«Вголос»

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 6 +

КОМЕНТУВАТИ

  • КАЛИНА20 квітня 2017 16:37 Відповісти IP:  134.249.63.--- ПІДТРИМУЮ!!!Тролякам Садового і укр. мова не потрібна.Свині тільки з корита пожерти.
  • Дзюник20 квітня 2017 13:58 Відповісти IP:  178.136.231.--- Багатьох людей питання української мови винесло на політичний Олімп...Причому і тих що "за",і тих що "проти"...Ви цих людей знаєте...всіх...По тих людях просто оцініть,чи варта шкурка вичинки...
  • ванда20 квітня 2017 13:06 Відповісти IP:  46.201.2.--- Кількасот людей .Та їм би лопати в руки та в село картоплю садити .За що живуть ці кількасот борців ! За які шиші ! Других кількасот дорогу президентському кортежу перекрили
    І всі ці дії в робочий день.Скоро в переліку робочих професій появиться нова професія - активіст І пенсію будуть отримувати. . . Лукашенка б на них з законом про дармоїдство . . .
  • ультрас20 квітня 2017 13:23 Відповісти IP:  185.42.128.--- не скигли іди капусту сади,лопату позичу...
  • P, S20 квітня 2017 12:17 Відповісти IP:  89.105.247.--- Акцентувати увагу тільки на українській мові, виходить як би це не з руки, коли Україна на останніх місцях рейтингу добробуту народу, називати з гордістю себе українцем, підсилюючи свою гідність ще й українською, при цьому, що увесь світ через корупцію зневажає не тільки нашу владу але і нас не розуміючи того як ми можемо мовчки це терпіти, щось тут не так. Стою на вершині я, в лижі обутий, чи лижі не їдуть, чи я долбанутий.
  • От і все20 квітня 2017 11:58 Відповісти IP:  78.109.23.--- Воно ніби все правильно, але чи добре українцізація кризи - економічного провалу і неуспішності по звільненю Донбасу і Криму, зради і злодійства. Як запамятається в історії цей факт: "прийшли українці і стали жити бідніше в рази, гинути у війні, де пріоритет торгівля"?
    Хоч десь життя покращили б при українцях. А не як в ПАР після відміни дискримінації і обрання чорношкірого президента.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram