Під Київрадою вимагають зобов'язати працівників сфери обслуговування говорити українською (ФОТО, ВІДЕО)

20.04.2017 10:54
Зображення 1 / 10 Використовуйте клавіші для перегляду
Декілька сотень людей прийшли під Київраду із вимогою зобов'язати усі заклади сфери обслуговування столиці користуватися українською мовою.

Про це на своїй сторінці у «Facebook» повідомляє журналістка Тетяна Висоцька.

«Прямо зараз, кількасот людей вийшли під Київраду з вимогою зобов'язати усі заклади сфери обслуговування столиці користуватися українською мовою. Ми в Україні і маємо право ВИМАГАТИ обслуговувати нас українською!», – написала вона.

Також, за словами Висоцької, депутат Київради Юрій Сиротюк запропонував проект рішення до розгляду на сьогоднішньому засіданні Київської міськради. Посилаючись на статтю 10 Конституції та низку законів України, пропонується:

Встановити українську – мовою роботи, діловодства і документації органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій комунальної форми власності у Києві;

Усі рекламні оголошення, вивіски, плакати, афіші, повідомлення та інші форми аудіо- і візуальної рекламної продукції, цінники у Києві виконувати українською мовою (зареєстровані іноземні ТМ – з обов’язковим перекладом рівновеликим шрифтом);

Встановити, що у місті Києві у всіх сферах обслуговування громадян вживається державна мова – українська. Обов’язковим є меню українською мовою, яке повинні пропонувати насамперед. Також звертання персоналу до клієнта та спілкування з ним повинно здійснюватись українською.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram