Підстав для запровадження надзвичайного стану через невивезене сміття немає, – еколог

Підстав для того, щоб зараз запроваджувити у Львові надзвичайний стан через невивезене сміття – немає.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» заявила еколог Ольга Мелень-Забрамна.

«Має бути реальна загроза життю і здоров'ю великої кількості населення або значне перевищення показників якості навколишнього  природнього середовища – це все повинне набирати масового поширення. А наразі такі заяви свідчать про непрофесійність», – підкреслює Мелень-Забрамна.

За словами еколога, оголошення зони надзвичайної екологічної ситуації не сприятиме зникненню сміття зі Львова:

«Якшо проаналізувати підстави для оголошення надзвичайної екологічної ситуації і якщо говорити про наслідки, то не варто цього робити (запроваджувити надзвичайний стан, – ред.), а варто вжити заходів для того, щоб ці проблеми вирішувати. Оголошення зони надзвичайної екологічної ситуації не сприятиме зникненню сміття у Львові. Все-таки треба звертатися до ОДА, до органів місцевого самоврядування, шукати місце під полігон, під сміттєпереробний комплекс. Зрештою, звертатись до сусідів».

А от на Грибовицьке сміттєзвалище відходи завозити уже немає можливості.

«Сміттєзвалище в критичному стані. Інфільтрати з цього сміття просочуються просто в річку, без будь-якої очистки. Вони також скидаються в каналізаційні споруди, при чому їхній хімічний стан не дозволяє це робити, бо вони є понад нормативно забрудненими. Ми забруднюємо навколишнє середовище. З цим нічого не  робиться – востаннє запропонувала якийсь дивний шлях очищення рівненська компанія, яка навіть не могла сказати, чи вони проводили аналіз і що буде на виході, на вході... Яким методом вони будуть очищувати ці інфільтрати, щоб їх потім можна було скинути у каналізацію. Тому виглядає усе це дуже сумно», – розповідає еколог.

Більше – у відео. Прямий ефір «Правди. Наживо» дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 10 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Львівянин15 червня 2017 10:00 Відповісти IP:  194.44.198.--- Про те що у Львові не надзвичана ситуація, а все нормально, що далі треба шукати сміттєзвалище чи чекати поки збудують сміттєпереробний завод, може говорити НЕ ЕКОЛОГ, А ПОВНИЙ ПРОФАН!!! Пані Мелень-Забрамній пропоную підвечір посидіти на лавочці дитячого майданчика поруч із кількаметровою горою сміття майже біля кожнго будинку на Сихові. Може як вона нанюхається смороду, сірководню та аміаку, її покусають мухи та вона перестрашиться зграї щурів, які невіть можуть випадковопокусати, то переконається яка насправді ситуація у Львові зі сміттям. А ситуація сьогодні у Львові зі сміттям значно гірша ніж дельті Дунаю, після очистки одного із рукавів від мулу, за юридичну боротьбу із цим, пані юрист-еколог отримала велику премію. Тому таких дурниць про те, що у Львові немає надзвичайної ситуації пані Мелень-Забрамній не треба говорити, бо ще можуть премію забрати через професійну некомпетентність.
 • Бжуховіци13 червня 2017 20:15 Відповісти IP:  196.54.55.--- Якщо Грибовичське сміттєзвалище буде працювати, приймати ТПВ, то до нього буде відповідна увага. У нього будуть вкладатись кошти, очищуватись інфільтрати тощо. Біля Грибович мусить бути побудовано сміттєпереробний завод великої потужності. Який має переробляти і поточні львівські ТПВ, і досить швидко зменшувати багаторічну сміттєву гірку. Інакше грибовічська сміттярка, трошки присиплена землею, назавжди лишиться такою собі смердючою прикрасою Малехова.
 • Lol14 червня 2017 19:29 Відповісти IP:  89.105.227.--- На жаль, цього не розуміють місцеві мешканці.
  Сьогодні вони можуть диктувати умови владі і вибивати преференції, але люди в нас не звикли думати про майбутнє...
 • 201713 червня 2017 19:10 Відповісти IP:  107.170.127.--- Когда случится апокалипсис,эту тётеньку-эколога повесить на первом суку!!! Так будет справедливо!
 • Lol13 червня 2017 15:59 Відповісти IP:  93.178.212.--- Численні "екологи" розповідають ЗМІ, що не можна будувати сміттєпереробні заводи, на грибовицьке возити теж не можна... і взагалі ніякої проблеми зі сміттям немає))))
  Цікава ситуація?
 • Турист13 червня 2017 15:18 Відповісти IP:  213.174.19.--- Говорили-балакали, сіли й заплакали. І що вона сказала доброго? І що власне зробила як ЕКОЛОГ? Мене цікавить які конкретні дії цієї пані як еколога за останні пів-року? Чи її все влаштовує? Тоді питання чого вона приперла виступати.
 • Факты 13 червня 2017 12:32 Відповісти IP:  82.145.220.--- Раньше в Интернете писали посты более продвинутые юзеры - вечно недовольные дем.идеалисты.
  А теперь непрерывно пишут одни и те же бездельники и неудачники, старые маразматики и шпана необразованная, а также платне тролли.
  Интеренет-зависимость опасна возникновением психических и мыслительных расстройств. Эта зависимость научно называется Internet Addiction Disorder.
 • Щедрик- Веселик13 червня 2017 12:13 Відповісти IP:  109.248.196.--- Двоноге львывське смиття, що ти позабуло на землы Донбасу? ГЕТЬ, ГИДОТО!
 • Тетяна Павлівна13 червня 2017 12:06 Відповісти IP:  188.163.77.--- 1. Звільнити з роботи суддю, що заборонив вивіз сміття на Грибовицьке сміттєзвалище за дебілізм, відмінити рішення...
  2. Поновити вивіз сміття на Грибовицьке сміттєзвалище до початку функціонування сміттєпереробного заводу.
  3. Вивести сміття з міста.
  4. Притягнути до кримінальної відповідальності вище вказано суддю за некомпетентність.
  5.Притягнути до кримінальної відповідальності працівників слідчих органів, які до цих пір ігнорують або нездалі до пошуку злочинців, що палять місто і здійснюють підпали сміттєзвалищ...
 • Дзюник13 червня 2017 14:33 Відповісти IP:  178.136.231.--- Так хто ж,в кінці кінців,та суддя,що прийняла таке рішення?Невже ніхто не знає?"Притягувати"її до чогось вже пізно...Тут вже повинні бути рішення в стилі Бандери чи Шухевича...Дайте її адресу і обов"язково знайдуться люди,які пояснять судді,як вона (чи він) була неправа...Це ж виключно її підтанцьовкам владі ми вимушені спостерігати гори сміття з вікон...

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm