Про це повідомляється у системі «Прозорро», передає портал Наші гроші.

У жовтні 2017 року фірмі замовили організацію і проведення коштом держбюджету Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні та Музею Революції Гідності за 2,50 млн грн. Тодішній підряд НЕ включав гонорари, перевезення і проживання членів журі, послуги Міжнародної спілки архітекторів, міжнародного партнера з організації конкурсу, професійних радників та аудиторської компанії, а також премії переможцям конкурсу. Але тоді офіційний сайт президента України повідомляв, що Петро Порошенко разом із дружиною Мариною Порошенко передали 3 млн грн. благодійної допомоги для організації цього конкурсу. Хоча на що саме президент давав гроші – не повідомлялось.

Нинішні додаткові закупівлі у того ж постачальника провели за переговорною процедурою для уніфікації. Нові угоди передбачають оплату роботи членів журі та експертів, а також відшкодування різних витрат.

Міністр культури Євген Нищук повідомив, що заявки подало 65 архітекторів та бюро.

За даними зі сторінки конкурсу на сайті виконавця, графік конкурсу такий:

оголошення – 23 жовтня 2017 р.

реєстрація на участь в конкурсі – з 23 жовтня по 10 листопада 2017 р.

он-лайн форум під час реєстрації – з 23 жовтня по 31 жовтня 2017 р.

технічний комітет – середина листопада 2017 р.

колоквіум журі та публічний захід – середина листопада 2017 р.

відправка учасникам конкурсного завдання 1 туру – кінець листопада 2017 р.

подача проектних пропозицій 1 туру – 19 січня 2018 р.

засідання журі 1 туру та публічний захід – кінець лютого 2018 р.

колоквіум із учасниками 2 туру – березень 2018 р.

засідання журі 2 туру – кінець червня 2018 р.

Керуючим партнером німецької «[phase eins]. Hossbach Lehmhaus GbR» є Бенджамін Хоссбах. Фірма спеціалізується на консультаціях «першого етапу» проектів у галузі архітектури і містобудування, зокрема на управлінні конкуренцією. Вона провела конкурси щодо Мюнхенського концертного залу і Музею мистецтв у Бейруті, а нині проводить щодо офісної будівлі Юліхського дослідницького центру та корпусу Мюнхенського центру Гельмгольца.