План Маршалла підніме українську економіку на 6-8 %

«План Маршалла» підніме українську економіку на 6-8 %

Литовські автори фінансової допомоги Україні вважають, що їхній план буде дуже ефективним вже у перший рік.
На фото - литовські автори плану Маршалла - заступник голови парламенту Литви Гедимінас Кіркілас і заступник голови комітету європейських справ сейму Литви Андріус Кубілюс На фото - литовські автори плану Маршалла - заступник голови парламенту Литви Гедимінас Кіркілас і заступник голови комітету європейських справ сейму Литви Андріус Кубілюс

Сьогодні автори «плану Маршалла» для України, литовські політики Гедимінас Кіркілас і Андріус Кубілюс, заявили у сеймі Литви, що реалізація плану підніме українську економіку до 6-8 % зростання, передає з Вільнюса кореспондент «Вголосу».

Андріус Кубілюс побував цього року в Україні і мав нагоду проїхатися велосипедом з Маріуполя до Краматорська. Тому, найперше, він радить використати фінансову допомогу на розвиток інфраструктури. На його переконання, в Україні кошти треба вкладати також у дороги. Бо, скажімо, Іспанія і Португалія, опинившись в ЄС, відразу взялися за дороги, які дотичні до розвитку туризму та інших галузей.

Гедимінас Кіркілас також наголосив, що «план Маршалла» передбачає фінансування конкретних проектів, які повинні пропрацювати відповідні новостворені агентства в Україні. Окрім того, фінансова допомога має надходити у регіони України.

Як уже писав «Вголос», литовські політики заявили, що для «плану Маршалла» в Україні створять спеціальну агентуру.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram