«Подаруй життя ялинці»

Триває традиційний екомарафон, який організовує Яворівський національний природний парк, складова частина Біосферного резервату «Розточчя», створеного під егідою ЮНЕСКО.

Марафон передбачає проведення інформаційно-агітаційної роботи про значення хвойних насаджень серед дорослого населення, екологічних бесід для молодого покоління, а також новорічні майстерні із виготовлення новорічно-різдвяних іграшок. Такі майстерні щотижня проводяться в еколого-просвітницькому центрі Яворівського НПП в межах проекту «Еколого-просвітницький центр Яворівського національного природного парку – осередок екологічної освіти регіону Розточчя», реалізованого за підтримки департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації.

Знаємо, що атмосферу різдвяно-новорічних свят створює хвойне дерево. Не важливо, чи це штучна ялинка, чи придбана на спеціальних ярмарках, аби вона не була по-браконьєрськи зрубаною.

Яворівський НПП запрошує до флешмобу «Моя незрубана ялинка», який триватиме з 1 по 19 січня 2018 р. на сторінці у соціальній мережі Facebook, де пропонує ділитись фотографіями незрубаних ялинок.

 

«Вголос»

Теги: ялинка

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram