Подорожчання соціально важливих продуктів в Україні: чого чекати далі

Як свідчать останні дані Держслужби статистики, за рік після скасування Кабміном державного регулювання цін на соціально важливі товари, більшість з них подорожчала. Деякі – на 30-45%, що в 2-3 рази більше, ніж середньорічна інфляція.

Але окремі продукти зберегли свою ціну та навіть подешевшали, пише «Сегодня».

Нагадаємо, соціально значущі товари – це мінімальний перелік продуктів, який необхідний людині, щоб не залишитися голодним і отримати достатньо калорій і вітамінів. Торгова націнка на ці товари в роздрібній торгівлі не повинна перевищувати 15% від оптової ціни. За постановою Кабміну №1548 від 1996 року в перелік соцпродуктів входили: молоко жирністю 2,5%, сметана (15%), сир (9%), масло вершкове (72%), олія соняшникова, яловичина і свинина I категорії (з кістками), ковбаса варена I сорту, птиця (тушки), хліб пшеничний з борошна 1 сорту, хліб житній та житньо-пшеничний, борошно пшеничне вищого гатунку, макарони з борошна I сорту, гречка, рис, яйця I категорії, цукор, овочі борщового набора.

За даними Держстату, за рік найбільше подорожчали м'ясо та яйця – на 45%. Кіло свинини коштує тепер в середньому 104 грн (було 72), десяток яєць – 18,5 грн (було 12,7). Далі йдуть молочні продукти і м'ясо птиці – зростання цін на 31-36%. Наприклад, літр молока коштує не 13 грн, а 17, кілограм масла – 95 грн (було 73 грн), куряча тушка – 55 грн/кг (було 41). Приблизно на рівень інфляції, яка за рік склала 16,2% (дані на серпень), подорожчали борошно, хліб і цукор (15-18%), трохи більше – рис (+ 22%) і варена ковбаса (+ 24%). А ось ціни на олію і дешеві макарони практично не змінилися в ціні. І тільки гречка подешевшала на 5 грн/кг (на 17%).

Економісти і аналітики продринку безпосередньо пов'язують подорожчання соцпродуктів зі скасуванням механізму «стримування», але бачать в цьому і позитивний ефект – ціни стали дійсно ринковими. Так, багато позицій стоять як в Європі, але це – стимул для подальшого підвищення зарплат українців до єврорівня.

«Дійсно, скасування регулювання цін призвела до такого зростання, – аналізує економіст Іван Нікітченко. – На жаль, держава не передбачила інших механізмів утримання цін, наприклад, зниження податків для виробників, а пільгову ставку ПДВ для сільського господарства і зовсім скасували, як і ефективний механізм субсидій сільгоспвиробникам. Також витрати аграріїв зросли через підвищення цін на паливо, добрива, зростання мінімальної зарплати. Що стосується більш високих, ніж рік тому (в середньому на 60%), цін на борщовий набір, то на них регулювання впливало слабо, більше впливають погані погодні умови і як результат – гірший урожай».

Директор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко каже, що за більшістю соцпозіцій ціни за рік вийшли на рівень світових або близькі до них, інші ціни залежать від попиту і пропозиції.

«Ми експортуємо соняшникову олію, цукор, курятину, яйця, в результаті ціни на них на внутрішньому ринку вже такі, як за кордоном, – сказав Дорошенко. – Молочка, м'ясо, хліб теж до них наближаються. А ось гречка була раніше переоцінена, незважаючи на регулювання, тому за рік подешевшала через падіння попиту».

Подальшого значного зростання цін на соцпродукти експерти не обіцяють, але до кінця року можуть подорожчати на рівень інфляції (оціночно на 2-3%) м'ясо, хліб і молочні продукти.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm