Розплата: львів’яни хочуть спалити магазин, у який не впускають погрітись (ФОТО)

Магазин на вулиці Зеленій, працівники якого не пускають погрітись львів'ян, що замерзають в очікуванні громадського транспорту, пропонують сплатити користувачі соцмереж.

Про це повідомляється у спільноті «Варта-1».

«Зупинка громадського транспорту на вулиці Зеленій, напроти №313. 7-8 січня, на вулиці холодніше за мінус 10. Люди чекають на приміські маршрутки, які їздять дуже рідко і замерзають. І тут отаке застереження в магазинчику, що на цій зупинці», – повідомив Роман Лагоцький.

-

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 7 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Правдоруб10 січня 2017 11:36 Відповісти IP:  176.106.201.--- І до чого тут Президент чи міський голова? Якесь лайно відкрило торгову точку у місці де ходять "нероби", заробляло на них бабло. А зараз у ситуації, коли людям потрібно зігритися вже і негайно (на 10-15 хвилин), бо від цього залежить здоров'я, воно вивішує таке оголошення. Про соціально відповідальний бізнес не чули? Я сам цими днями суттєво промерз хоча був тепло одягнений. Благо заскочив у магазинчик на 5 хвилин. Ніхто зауваження не робив. Тому що там працюють ЛЮДИ, а це мразь, як і всі хто коментують в підтримку. Святій Родині теж відмовляли в притулку і Спаситель прийшов на світ в стаєнці. Отож не питайте звідки і за що, коли дітей від раку лікуватимете.
  • В9 січня 2017 20:43 Відповісти IP:  37.73.254.--- Люди добрі магазин не є для того щоб грітися-а для того щоб купити продукти це раз,а по друге не забувайте що люди є різні,одні дійсно зайдуть погрітися як люди а за другими потрібно пильнувати щоб щось не поцупили.За пункти обігріву має думати міська влада а також відповісти за такий рух маршруток.Хоча в нас в державі мужновладці не відповідають ні за що.
  • Трільовскій9 січня 2017 22:00 Відповісти IP:  176.10.99.--- Тут, на Сихові, правда твоя, такі вже людці мешкають, що кожен хоче шось поцупити з магазину. Тому магазини варто взагалі поприкривати. Най пруться у Арсен, де охорона потужна і відеонагляд.
  • Свідомець9 січня 2017 14:35 Відповісти IP:  37.55.34.--- Не може бути щоб львівяни закликали до підпалу. хіба якісь самозванці. Це ж яким бузувіром треба бути щоб завдавати шкоду людям які реально працюють. заступаючись за нероб яким не сидиться вдома в теплі або ж бомжів-нероб за якими ще й прибирати треба. від яких смердить які до того ж і вкрасти щось можуть. Так-так. за стільки років міська влада могла б і про таких людей подбати. До речі ми всі люди і якби ці нероби які носять болото в магазин дорвалися до влади. то дві нижчезгадані морди нам би здалися святими. як і кожна попередня влада...
  • Морозко9 січня 2017 14:31 Відповісти IP:  171.25.193.--- Коли на вулиці холодрига, то нормальна людина взуває валянки чи мешти на хутрі. Одягає під штани кальсони, термобілизну чи теплі майтки. А як мізків нема, то переться на мороз у стрінгах, лабутенах, синтетичних колготках, нейлоновій хустці чи поголеною під козака непокритою головою без рукавичок. То хто ж тобі, дурню, винен у набутому власними руками менингіті? Мер, Президент, чи особисто господь Бог?
  • Дзюник9 січня 2017 11:46 Відповісти IP:  213.130.17.--- Все це так мимовільно переводиться на львівську владу,яка не забезпечила пункти обігріву...Але це буде пізніше,а зараз ми маємо підприємця,який не пускає людей в свій магазин обігрітись...І ось тут дилема,з однієї сторони люди,замемерзлі,закоцюблі,обігріти яких велять усі правила людського співжиття,а з другої - підприємець,який за той обігрів поклав значну частину прибутків і відповідно не хоче віддавати безкоштовно тепло...Хто ж винен у ситуаціі?Не образитесь,коли скажу що винна опухша морда,що обіцяла закінчити АТО за години?..
  • Володимир9 січня 2017 11:52 Відповісти IP:  194.44.84.--- З опухшою мордою давно все зрозуміло. Незрозуміло лише, яке відношення має АТО до імпотенції ще однієї злодійської морди, яка мала б керувати містом, а натомість вже давно втратила контроль над тим, що відбувається у Львові. Ну, окрім контролю за фінансовими потоками у свою кишеню.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm