Показали стан готовності головної арени «Євробачення-2017» (ФОТО)

Вчора, 12 квітня, віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко відвідав головну арену «Євробачення-2017» – Міжнародний виставковий центр – і ознайомився з процесом підготовки до пісенного конкурсу.

Як повідомляє «Національна суспільна телерадіокомпанія України», під час візиту він разом із журналістами оглянув стан готовності головної арени пісенного конкурсу до травневих шоу, ознайомився з процесом будівництва головної сцени, монтажем глядацьких трибун, грін-руму тощо.

«Робота як на МВЦ, так і поза його межами, відбувається у дуже інтенсивному режимі, адже до першого шоу «Євробачення-2017» залишилося менше місяця. Ми з радістю чекаємо на приїзд усіх делегацій країн-учасниць і робимо все можливе для того, щоб їхнє перебування в Києві було приємним та комфортним, а шоу – незабутнім», – розповів виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак.

Директор з виробництва цьогорічного конкурсу Ола Мельциг повідомив, що сцена «Євробачення-2017» має вагу 30 тонн, а майданчик для виступу артистів має площу 350 квадратних метрів. Особливістю центральної частини сцени є те, що кожна з її конструкцій може незалежно рухатися, опускатися чи підніматися під час шоу.

«Цього року ми будуємо немалу сцену. Її висота 14 метрів, ширина 70 метрів і глибина 28 метрів. Усі світлові прибори, а їх близько 1900, вже встановлені, більшість – введено в експлуатацію. Встановлені також усі відеоелементи, а днями плануємо встановлювати піротехніку навколо сцени і від завтра починаємо програмування усього світла, що застосовуватимуться під час шоу. Паралельно з цим, ми завершуємо встановлення конструкцій глядацьких трибун і ведемо підготовку першого павільйону, де вже трохи більше, ніж за два тижні почне свою роботу прес-центр. Його приміщення прийматиме близько 1500 акредитованих журналістів та 500 акредитованих фанів», – розповів директор з виробництва «Євробачення-2017» Ола Мельциг.

Навпроти сцени на трибунах монтується обладнання для грінруму, куди учасники приходитимуть після своїх виступів. Загалом, загальна вага конструкцій трибун становить 450 тонн, а площа, яку вони займають, перевищує 6 тисяч квадратних метрів. На глядацьких трибунах розміститься більше 7 тисяч глядачів. У двох секторах відведено по 25 спеціальних місць для людей з інвалідністю та місця для супроводжуючих. Під’їзд до цих секторів буде оснащено пандусами.

В'ячеслав Кириленко під час брифінгу повідомив, що Уряд виконує всі взяті на себе зобов’язання щодо належної підготовки до міжнародного пісенного конкурсу «Євробачення-2017».

«Можуть бути різні політичні спекуляції навколо «Євробачення» в Україні, які відомо звідки закидаються. Але всі виробничі, організаційні та інші питання вирішуються вчасно та якісно для якнайкращого проведення фантастичної події, яка відбудеться в травні. Ви можете бачити, що на майданчику – прекрасна атмосфера, працюють українські та іноземні спеціалісти. Від самого початку дух «Євробачення», що притаманний цьому конкурсу, має місце тут, в Києві», – наголосив В’ячеслав Кириленко.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram