Поки грім не вдарить: після аварії у школі №44 Садовий дав вказівку перевірити на безпеку школи і садки міста

Сьогодні, 17 березня, під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке відбулось через обвал сходової клітки у школі №44, вирішили перевірити безпеку усі інших навчальних закладів Львова.

Про це повідомили у Львівській міській раді.

Комісія ухвалила вживання невідкладних протиаварійних заходів та забезпечення належного навчального процесу учнів та вчителів у інших навчальних закладах, розміщених поблизу СЗШ № 44.

«Вчора, 16 березня, приблизно об 11.00 год. стався обвал опорної балки сходового маршу між 2 і 3 поверхами лівого крила СЗШ № 44. Було складено акт за участі представника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення і було вирішено: припинити навчання у школі № 44 та забезпечити належні умови для учнів та вчителів у інших навчальних закладах, розміщених поблизу СЗШ № 44; терміново встановити опорні балки на сходовому марші лівого крила 1, 2 та 3 поверхів для розвантаження з метою недопущення подальшого руйнування; провести обстеження на предмет аварійності конструкційних елементів з наданням висновків на проведенням невідкладних аварійно-відновлювальних робіт, а також висновків щодо можливості продовження навчально-виховного процесу; розробити ПКД для проведення заміни або ремонту консолей маршів обох сходових кліток;приступити до виконання невідкладних аварійно-відновлювальних робіт із заміни сходових маршів після отримання конструктивного рішення, розробленого ліцензованою проектною організацією.

Вже вчора було обмежено доступ учнів, вчителів та технічних працівників до приміщення навчального закладу та видано наказ про зміни в організації навчально-виховного процесу у СЗШ № 44.

Зокрема, ми вирішили організувати навчання учнів у навчальних закладах, які знаходяться поруч. Це: СЗШ №33, Львівська правнича гімназія, Львівський технологічний ліцей, Центр дитячої та юнацької творчості Залізничного району.

«Учні 1 – 8 класів будуть навчатися у 1-шу зміну, а учні 9 – 11 класів у 2-гу зміну»,- зазначила Зоряна Довганик, в. о. начальника управління освіти ЛМР.

«На сам ремонт сходової клітки  знадобиться близько 3 млн. грн., але буде детальніше вивчено, тому що там потрібно розбирати конструкцію і залежно від того, яка несуча здатність тих чи інших конструкцій, і будемо визначати вартість відновлювальних робіт»,- зазначив Віктор Писаренко, директор ЛКП «Рембуд».

«Школа побудована у 56 році минулого сторіччя і одна із балок не витримала. Судячи із того, що ми бачили, стержні, які знаходяться в самій балці, – загнуті. Не зрозуміло чому, тому що вони повинні бути закріплені за певну закріплюючу деталь. Судячи по всьому, будівлю будували військово-полонені після війни і там є ряд серйозних проблем по другому сходовому марші», -  додав Віктор Писаренко, директор ЛКП «Рембуд».

«За результатами нашого сьогоднішнього засідання буде оформлено доручення управлінню НС міста спільно з керівниками районів, з управлінням освіти провести обстеження всіх шкіл, дошкільних навчальних закладів, щоби упередити можливі проблеми»,- зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram