Наївно думати, що політика Володимира Зеленського чи Святослава Вакарчука на випадок їхньої перемоги на весняних президентських виборах, спиратиметься на інтереси українського народу.

Про це в інтерв’ю “Вголосу” сказав політолог Юрій Ситник.

“Коломойський (головний фінансист Зеленсього) «публічно» характеризується начебто як антиросійський. Утім, він доволі непогано продав свою банківську структуру Москві. Натомість начебто проукраїнськй Вакарчук, за яким стоїть Фрідман, підтримуватиме політику «умиротворення», тобто шукатиме домовленостей із Росією. В цьому сенсі дуже показовою є стаття Пінчука для американської ділової газети The Wall Street Journal, написана ним кілька років тому, за яку, до речі, було порушено кримінальну справу. У цій статті Пінчук писав, що заради миру на Донбасі треба відмовитися від Криму, ЄС і НАТО. А Фрідман — тут і ходити далеко не треба: він став олігархом при Путінові, то куди вже більші проросійські впливи?

Втім, наївно думати, що політика цих осіб взагалі спиратиметься на інтереси українського народу. Все залежатиме винятково від інтересів їхніх власних кишень”, — зазначив Ситник.

Більше про шанси Святослава Вакарчука та Володимира Зеленського перемогти на президентських виборах читайте у статті: “Дайте мені хоч один телеканал і я з мавпи зроблю президента”.