Сьогодні із робочим візитом до Львова вкотре завітав президент України Петро Порошенко. Втім, такі відвідини напередодні виборів є нічим іншим, як частиною президентської гонки.

Про це у розмовній студії «Правди. Наживо» заявив політичний оглядач Юрій Ситник.

“Все, що ми бачимо в інформаційному просторі, все, що пов`язане з політиками, особливо з тими, які вже задекларували свою участь у виборах – це агітація”, – пояснив він.

І хоча офіційна передвиборча кампанія має розпочинатись за три місяці до виборів, тобто 31 грудня, проте ті кандидати, які до цього часу починають активну агітацію, насправді нічого не порушують: “Законодавчих порушень тут немає. Ніхто ж не забороняє виставити свою фізіономію на загальний огляд і сказати щось мудре, таке, що подобається людям. Це – нічого нового”.

Втім, у теперішній ситуації, коли народ не знає, чого чекати як ззовні, так і зсередини країни, така кількість політичної реклами може навпаки роздратувати, а не створити ажіотаж навколо кандидатів.

Нагадаємо, що цьогоріч про свою участь у політичних гонках заявили близько 30 осіб, серед яких як політики, так і медійні особи.

“Судіть по ділах, вивчайте біографії, дивіться, що реально людина зробила… Ну і не можна плутати шоу з політикою”, – порадив Юрій Ситник.

Більше – у відео. Прямі ефіри “Правди. Наживо”  дивіться щобудня о 19.00 на телеканалі НТА.