Політолог розповів, чому Садовий винен у загибелі людей на Грибовицькому сміттєзвалищі

Міський голова Львова Андрій Садовий є політично відповідальним за загибель людей на Грибовицькому сміттєзвалищі.

Про це в інтерв’ю Вголосу розповів політолог, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко.

«Якщо йдеться про ситуацію на Грибовицькому сміттєзвалищі, то тут очевидно, що саме міський голова Львова є політично відповідальний за загибель чотирьох людей, за весь цей його сміттєвий скандал. При цьому Садовий поводиться вкрай безпорадно, у нього поганий менеджмент», - наголосив Володимир Фесенко.

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Народ20 березня 2017 15:32 Відповісти IP:  91.124.254.--- І не тільки політично!!!
    Якби сьогодні були вибори у Львові то ця наволоч точно би не став мером!!! Воно буде судитися? Є факт - на комунальному підприємстві Львова, яке довів садовий до цієї катастрофи загинули люди ! Є їнший факт - Львіська м-ка рада не звертала уваги протягом чотирьох років на всі приписи відповідних органів влади про закриття полігону, і не проводила відповідні роботи на цьому полігоні !!! А очолює цю міську раду брехло і виродок , який побудував свою передвиборчу кампанію саме на питанні вирішення проблеми Львівського сміття, і злодій який відмовив як мінімум десяти інвесторам в будівництві сміттєпереробного заводу!!! І причина його відмови інвосторам-єдина, воно хотіло мати свою особисту частку в цьому підприємстві без вливань коштів !!!!!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram