Політолог розповів, як треба карати українських нардепів

Народних депутатів, які пропонують такі законопроекти, як промовляти «Отче наш» у Верховній раді, потрібно виганяти із політичної діяльності.

Про це в інтерв'ю «Вголосу» розповів політолог, директор «Українського інституту майбутнього» Юрій Романенко.

«Цей скандал із «Отче наш» характеризує нардепів так, що вони заради того, щоб сидіти у Парламенті, готові придумувати будь-який маразм, створюючи проблеми для держави у конфесійному плані. За цей маразм і неможливість оцінити наслідки ситуації таких політиків, які беруться вводити подібну ініціативу, потрібно публічно карати і виганяти із політичної діяльності. Бо будь-яка здорово мисляча людина розуміє, що це ідіотизм вищого ґатунку. Якщо ці «ідіоти»  таки доб'ються того, щоб зранку усі виконували «Отче наш», я думаю, що одразу виникне питання, а що робити євреям, мусульманам,  які теж є у Верховній Раді? Взагалі виникає питання, а чим має займатись цей Парламент? Може, його варто перетворити у молитовний дім і не заморочуватися?», – зазначив Юрій Романенко. 

 

«Вголос»

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • РАБИНОВИЧ17 липня 2017 16:28 Відповісти IP:  107.167.108.--- Протокол №6 від сіонських мудреців.
    ... Торгівля, промисловість і спекуляція. У той же самий час треба посилено сприяти торгівлі і промисловості, а головне - спекуляції ... Треба, щоб промисловість висмоктала з землі і руки, і капітали і через спекуляцію передала б у наші руки всі світові гроші і тим самим викинула б усіх гоїв в ряди пролетарів . Тоді гої схиляться перед нами, щоб тільки отримати право на існування. …………………………….. (Гройсман не проти)
    ... .Підйом заробітної плати і подорожчання предметів першої необхідності. Піднімемо заробітну плату, яка, однак, не принесе ніякої користі робочим, бо одночасно ми зробимо подорожчання предметів першої необхідності нібито від падіння землеробства і скотарства………………………………………………..(Гройсман вже виконав)
    «Єврейський синдром-3» Едуард Ходос
    НАРДЕПАМ СПРОЩЕНУ СХЕМУ ВІДКЛИКАННЯ З ПАРЛАМЕНТУ !!!!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram