Поліція вперше оголосила про підозру за жорстоке поводження з тваринами

Поліція вперше оголосила про підозру за жорстоке поводження з тваринами

В Одесі співробітники Київського відділу поліції вперше в історії України оголосили громадянину про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 299 (жорстоке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України та звернулися до суду з клопотанням про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Про це повідомила радник начальника Головного управління Нацполіції в Одеській області Руслан Форостяк на своїй сторінці у Facebook.

Суд задовольнив клопотання поліції та обрав чоловікові запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права застави.

Він наголосив, що це стало можливим також завдяки активній позиції зоозахисників і їх співпраці з правоохоронними органами в цьому питанні, послідовній позиції Київського відділу поліції та місцевої прокуратури.

Наприкінці весни – на початку літа в Одесі поширилася інформація про сім'ю, яка жорстоко знущалася з тварин. Чоловік і жінка брали собак і котів нібито «в добрі руки», а потім убивали їх, викидаючи з балкона, топлячи, завдаючи колото-різаних ран. За короткий час за цими фактами до поліції надійшло понад 10 заяв.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram