Поліція затримала на хабарі директора одного із заводів Запоріжжя

Поліція затримала на «хабарі» директора одного із заводів Запоріжжя

У Запоріжжі правоохоронці затримали одного з директорів ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» (ЗЕРЗ), що входить до структуру ПАТ «Укрзалізниця», під час отримання від постачальників 17 тис. грн «відкату».

Про це повідомляє Кореспондент

Співробітники обласної Нацполіції задокументували схему вимагання посадовою особою ЗЕРЗ і відкрили кримінальне провадження.

Відомо, що 29 травня він був затриманий на місці злочину під час отримання «відкату» від постачальників.

«Затримання відбувалося біля центрального офісу підприємства. Директор, перебуваючи у власному автомобілі, отримав від комерційної структури 17 тисяч гривень як «відкат», - розповів співрозмовник агентства.

За попередніми даними, випадок отримання високопоставленою особою ЗЕРЗ неправомірної вигоди, можливо, був не поодиноким. Є дані, що для постачальників продукції керівник встановив таксу відкату розміром 17% від суми угоди.

Вирішується питання про вручення зловмисникові повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

ЗЕРЗ спеціалізується на ремонті електровозів, тягових двигунів і якорів, колісних пар. Підприємство ремонтує рухомий склад для всіх управлінь залізниць України - Південної, Південно-Західної, Придніпровської, Одеської, Львівської та Донецької.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram