Психотип Святослава Вакарчука показує, що він узагалі не спроможний бути в політиці.

Про це в інтерв’ю “Вголосу” сказав політтехнолог Тарас Загородній.

“У Вакарчука я перспектив взагалі не бачу. Він за своїм складом — узагалі не політик. Грантожерська каламуть, яку йому набили в голову в Стендфорді, взагалі не пристосована для українського життя.

Я от хочу побачити першу зустріч Вакарчука з виборцями та кількість валер’янки, яку йому доведеться потім випити, щоб заспокоїтись. Сам психотип Вакарчука показує, що він узагалі не спроможний бути в політиці. Політика — це критика, негатив, штурхани. Рузвельт казав, що той, хто хоче піти в політику, мусить мати шкіру товстішу, ніж у слона. У Вакарчука цього принципово немає. Як артист він хоче, щоб його завжди обожнювали, а в політиці так не буває. Політик — це людина, яка йде у владу, щоб лобіювати інтереси конкретного прошарку населення, а не балакає, щоб сподобатись всім і нікого не образити. 1…2 %, як на мене, він може набрати, якщо показово критикуватиме олігархічні кола, які його фінансуватимуть”, — зазначив Загородній.

Більше про шанси Святослава Вакарчука та Володимира Зеленського перемогти на президентських виборах читайте у статті: “Дайте мені хоч один телеканал і я з мавпи зроблю президента”.