Політичні кризи і потрясіння сприяють розвитку мистецтва і культури країни – Politico

Політичні реформатори і борці з корупцією в Україні, ймовірно, розчаровані. Але у її художників, музикантів, кінорежисерів багато приводів для радості.

Про це пише Віджай Махешварі у статті «Незважаючи на затримку з реформами, в Україні – культурна революція», опублікованій на сайті видання Politico.

Після Революції на Майдані в 2014 році і початку війни на сході країна переживає стрімке культурне відродження, яке нагадує буремні 1960-ті роки в Сполучених Штатах і Західній Європі.

Фільми про Україну і війну з'являються в шаленому темпі, а нове покоління художників кидає виклик статус-кво. Україна, відгородившись від російських ЗМІ, також швидко відкриває свою багату культурну спадщину, яку ретельно приховували в радянський час.

З патріотизмом, що піднімається перед війною в країні з Росією, молоде покоління знову відкриває та пропагує запеклу українську ідентичність.

Культурна сцена була трансформована рухом «Made in Ukraine», який займає мода, ремесла та дизайн.

В кінці минулого року в Києві відкрився чотириповерховий роздрібний магазин високого класу Vsi Svoi (All Ours), який торгує виключно українськими модними брендами.

«Вголос» 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm