Польські туристи, серед яких були представники органів місцевого самоврядування, у супроводі польського консула у Львові повертаються до Польщі, інформує прес-служба дипвідомства РП.

“МЗС Польщі підтверджує, що в ніч з 9 на 10 лютого під Львовом було пошкоджено польський автобус в результаті підкладення вибухового пристрою та із занепокоєнням відзначає цей черговий антипольський акт на території України”, – зазначають у МЗС Польщі.

Польські консульські органи встановили, що автобусом подорожували 23 громадян РП, серед яких є представники місцевих органів влади. Відомо, що в момент вибуху в автобусі не було людей і ніхто не постраждав.

Разом з тим, МЗС Польщі підкреслює, що українська влада з’ясовує обставити цієї події, поліція і прокуратура ведуть слідчі дії. Водночас, організатор поїздки забезпечив повернення групи до Польщі в супроводі польського консула у Львові.

Нагадаємо, до Пустомитівського відділу поліції 10 грудня надійшло повідомлення про те, що на стоянці біля готелю, розташованого в одному із сіл Пустомитівського району, невідомі вночі пошкодили припаркований автобус з номерами іноземної реєстрації.

Правоохоронці, які прибули на місце події встановили, що в ніч з 9 на 10 грудня, невідомі пошкодили зовнішню обшивку багажного відділення та бокове скло автобуса MAN.

Згодом Міністр закордонних справ України Павло Клімкін засудив провокацію щодо польського автобуса поблизу Львова і припустив, що хтось настирливо намгається зірвати візит Президента Польщі Анджея Дуди.