Польський уряд затвердив 100 млн євро «довгого кредиту» на будівництво доріг в Україні

Уряд Польщі прийняв рішення про виділення Україні 100 млн євро «довгого кредиту». Половина цих коштів буде спрямована на будівництво автошляхів до міжнародних пунктів пропуску на кордоні, повідомив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду у вівторок, 31 березня.

«Тому що у нас з боку Польщі - Європа, а з боку України дороги – ще Радянський Союз», - додав він.

Глава Уряду також повідомив, що вчора разом із Міністром фінансів України Наталією Яресько провів зустріч із директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Чімяо Фаном. Він зазначив, що Світовий банк надає Україні 800 мільйонів доларів на будівництво автошляху Полтава-Харків: «Але ми домовилися поділити цю суму - половина піде на «Полтава-Харків», а решта - на ремонт чинних доріг. Тому що стан дорожнього покриття в країні просто жахливий».

В той же час  Арсеній Яценюк наголосив на тому, що наступного пленарного тижня Парламент України повинен «нарешті проголосувати п’ять законів, необхідних для того, щоб проект Світового банку запрацював».

Як писав «Вголос», Україна планує отримати 100 млн євро кредиту на ремонт та реконструкцію доріг до пунктів пропуску на кордонах з українського боку.

На Львівщині ці кошти планують використати на капітальний ремонт під'їзних доріг до переходів у Старосамбірському, Сокальському і Жовківському районах. 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram