Полторак назвав п'ять пріоритетів у реформуванні української армії

Міністр оборони України Степан Полторак заявив про те, що на сьогоднішній день є п'ять основних завдань, на яких необхідно зосередитися для реформування Збройних сил України (ЗСУ).

Про це міністр заявив в інтерв'ю виданню «Народна армія».

«Перш за все, це реалізація продуманої кадрової політики. Для цього вже збільшено грошове утримання військовослужбовців, особливо тих, які виконують завдання в районі проведення АТО. Також прийнято рішення про збільшення фінансування будівництва житла», - упевнений Полторак.

Другим важливим завданням, упевнений міністр, є забезпечення збалансованого підходу у використанні фінансових і матеріальних ресурсів.

Третім напрямком розвитку армії міністр вважає просування до вступу України в НАТО.

Четвертим пріоритетним завданням можна вважати забезпечення Збройних сил необхідним озброєнням, військовою і спеціальною технікою.

П'ятий напрям – розвиток і вдосконалення оборонної інфраструктури.

«Тому, згідно з перспективним планом, у кожній бригаді буде побудовано гуртожитки для контрактників. Крім того, триває облаштування навчальних центрів, полігонів та інших військових об'єктів», - розповів глава Міноборони.

При цьому Полторак зазначає, що подальше зміцнення обороноздатності України можливе лише за умови впровадження радикальних змін.

 


 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm