Поляки пропонують українським велотуристам маршрут на 2000 кілометрів (ФОТО)

09.09.2017 11:20
Соляна градирня у воєводстві Вармінсько-Мазурському
Соляна градирня у воєводстві Вармінсько-Мазурському
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Польська туристична організація в Україні пропонує українцям сучасний веломаршрут Green velo територією східної Польщі.

Вчора у Львові презентували один із найдовших вело маршрутів, який пролягає територією східної Польщі і має протяжність 2070 кілометрів, повідомляє кореспондент «Вголосу».

Велосипедна траса була збудована два роки тому і пролягає через 5 воєводств східної Польщі.

За словами директора закордонного осередку Польської туристичної організації у Києві Влодзімєжа Щурека, упродовж цілого веломаршруту є надзвичайно сучасна інфраструктура, де велотуристи зможуть відпочити, відремонтувати свої велосипеди, перекусити і переночувати. Кожних 5-10 кілометрів на маршруті Green velo обладнано паркінгами, а кожних 50 кілометрів можна знайти місця (їх всього понад 200) обслуги велосипедів.

Директор регіональної туристичної організації Свєнтокшиського воєводства Малгожата Вілк-Гживна наголосила, що упродовж усього маршруту є достатня кількість недорогих для проживання нічлігів – кемпінгів, апартаментів, пансіонатів, хостелів.

Поляки наголошують, що туристи на веломаршруті можуть познайомитися із понад 400-стами пам’ятками архітектури,  надбаннями чотирьох релігій – католиків, православних, греко-католиків, мусульман. На маршруті Green velo можна відвідати 5 Національних парків, 15 ландштафтних парків.

Починається маршрут із Свєнтокшиського воєводства, далі через Підкарпатське воєводство, Люблінське, Підляське і до Вармінсько-Мазурського воєводства – краю тисячі озер на півночі Польщі.

Організатори зустрічі наголошували, що нині, попри труднощі із перетином польсько-українського кордону з огляду на автомобільні черги на пунктах пропуску, велосипедисти можуть скористатися залізничним сполученням, адже потяги, в яких передбачені місця для велосипедів, долають пункти пропуску без затримок. 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram