Поляки просять владу не провокувати Литву та Україну на конфлікт

Низка журналістів та фахівців звернулися до уряду із проханням не загострювати стосунки із Литвою та Україною шляхом використання у нових паспортах зображення зі Львова та Вільнюса.

Про це свідчить відповідне звернення активістів, опубліковане на порталі Eastbook.eu.

Станом на 15.00 8 серпня звернення до Міністра внутрішніх справ Маріуша Блащака підписали 68 поляків.

Як уже писав «Вголос», наступного року до сторіччя незалежності у Польщі випустять паспорт у новому дизайні. На його сторінках, серед інших зображень, буде Меморіал орлят у Львові. Тепер у мережі триває народне голосування за інші зображення. Серед запропонованих варіантів є розташовані у Вільнюсі Святі ворота, відомі як Ворота Світанку або Остра брама.

Литва минулого тижня відреагувала на цю ініціативу. Глава МЗС викликав тимчасового посла Польщі і попередив, що такого не повинно бути.  

Учора у МЗС України вручили ноту протесту послу Польщі в Україні Яну Пєкло, повідомивши, що останні дії Варшави негативно вплинуть на двосторонні відносини.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 9 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Левко8 серпня 2017 21:20 Відповісти IP:  178.137.85.--- Декому дійшло...
 • 20178 серпня 2017 22:26 Відповісти IP:  163.172.179.--- Рогули всегда были, есть и будут отсасывающими, облизывающими и потакающими сильным мира сего. такова судьба хохлопитекских бандерлогов: мыть жопы, сосать у панов и подставлять свои жопы ради удовлетворения прихотей денежных людей. Даю 100% гарантии, что если бы ВЕЛИКИЙ и МОГУЧИЙ ПУ.....дал всем рогулям по штуке баксов, то уже ЗАВТРА они все лизали и елозили перед НИМ! Жрите своё говно и дальше, фашики недобитые. А мы будем с вас ржать и ждать, пока сдохнет последний упоротый украинопитек!
 • ЛЕВ8 серпня 2017 23:16 Відповісти IP:  188.230.60.--- Вінтарогий, а чому не в рублях скрепних міряєш? І що би було, якби xyйло дало хоча би по штуці цих недогрошей кожному природженому рабу-кацапу? Встали би вже нарешті з колін? Чи так і далі навколішки продовжували би смоктати..?
 • етнополяк8 серпня 2017 18:58 Відповісти IP:  46.98.161.--- полякам мало, що Росія Путіна вбила їхнього Президента та ще 96 польських парламентарів, військових, громадських діячив? Польські очільники, починаючи з Туска , продовжують танцювати під музику Кремля !? Путіну тільки того й потрібно, щоби поляки сварилися з українцями, німці з поляками, французи з німцями й так далі... Розділяй та володарюй - це гасло ще з часів древнього Риму використовується імперіями для полегшення своєї експансії і якщо нинішні керівники Польщі цього не розуміють, значить зараз їхнє керівництво не відповідає тим викликам, які фашиська Росія поставила перед Європою, перед світом ! На жаль...
 • 20178 серпня 2017 19:28 Відповісти IP:  128.199.75.--- Россия убила??? Ты ничего не попутало, быдло? Лётчики российские были? На борту самолёта не бухали? В кабине пилотов лично Путин штурвал крутил? Дебилоиды маразматичные вы, хохлопитеки задрипаные!
 • Харків8 серпня 2017 19:04 Відповісти IP:  109.87.11.--- Абсолютно вірно!
  Росіяни хочуть посварити між собою європейців аби вони не змогли чинити опір російським міжнародним злочинам.
 • Харків8 серпня 2017 18:57 Відповісти IP:  109.87.11.--- Ця низка розумних поляків, мають рацію.
  Бо так само у нових паспортах і Німеччина може використовувати зображення міст які до 2 світової війни були у складі Німеччині - Гданська та Вроцлава. У той час як Вільнюс та Львів були у складі Польщі. Будь які територіальні претензії та переділи кордонів призведуть до 3-ї світової війни. Будь-хто, хто хоче здохнути, хай одразу зробить самогубство замість висування своїх божевільних територіальних претензій до міжнародно визнаних кордонів, хоч всі інші від цього їхнього божевілля не постраждають тоді. Нехай свій шовінізм засунуть собі до дупи доки ще живі та здорові. Ці кордони були зроблені після наймасштабнішої в історії людства СВІТОВОЇ ВІЙНИ де загинуло 50-55 млн. осіб. Інші кордони можуть бути лише після ще більшої СВІТОВОЇ ВІЙНИ де загине мінімум 100 млн.
 • ПЕДО РАШАСРАНИИ КАПЕЦ )))8 серпня 2017 19:22 Відповісти IP:  79.171.122.--- Але зараз навiщо це робити ? настольгiя чи що ? Вiльнюс та Львiв ? Всемирно визнанi кордони це потрiбно поважати а не чiплятися не пойим за що ! Що вони цим хочуть на показати зобразивши Львiв на своему пошпортi ?!)))
 • ПЕДО РАШАСРАНИИ КАПЕЦ )))8 серпня 2017 19:15 Відповісти IP:  79.171.122.--- Так . вiрно ! А педо усирашинська раша усих бажае зiштовхувати лобами , хочв самi кацапеди сидять на чужих землях , якi вони повиннi повернути тим у кого колись вiдiбралы ! Ато самi вони чого вартi ? Кацапи - це москавiя не бiльше ! Тож ослаблюемо цих хуесосных пiдарiв , вони валяться , i кожна коаiна повертае собi cвоi землi !!! А те що поляки хочуть зобразити украiнський Львiв у себе на пашпортi , це звiсно нiкуди не годиться ! Так нiхто не робить , я вже мовчу про брехливий фiльм про волинську " рiзню " . А якщо Украiна возьме та знiме про них i iхню армию краева та iнше ?! Замiсть того щоб примиритися та жити дружньо по - сусiдськi i шукати те що нас обеднуе , получаеться навпаки . А нiчого , що моя бабуся переховувала у себе в пiдвалi сiм"ю полякiв вiд нiмцiв та москалiв , якi перейшли на сторону фашистiв i ходили шукали полякiв щоб разстрiляти ? Кормила , поiла iх та iнше , в них було 4 дiтей ? Немае слiв просто . А вони з украiнцiв якихось катiв зробили та i ще й за щось обiди ?!!)))

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm