Поляки витратять на реставрацію архітектурних об’єктів Львова понад 8 млн грн

Цьогоріч на реставраційні роботи в об’єктах спільної культурної спадщини Польщі і України у Львові Міністерство культури і національної спадщини Польщі витратить близько 8,2 млн грн.

Про це інформує кореспондент «Вголосу».

За словами представників Міністерства культури і національної спадщини Республіки Польща, цьогоріч, зокрема на Личаківському цвинтарі, відреставрують надгробки відомих діячів на суму близько 3,55 млн грн. У Латинському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії продовжать реставраційні роботи у бічній каплиці Розіп’ятого Христа (каплиці Яблоновських) та при вітражі Остробрамської Божої Матері. Вартість робіт  - близько 1,47 млн грн. Також розпочали реалізацію проекту відновлення шпиталю святого лазаря на суму близько 1 млн грн.

Здійснять реставраційні роботи і у Вірменському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці, храмі святих апостолів Петра й Павла та костелі святого Антонія Падунського, 

Зазначимо, З 2008 року Львів співпрацює з Міністерством культури і національної спадщини (МКіНС) Республіки Польща у межах програми ревалоризації у Львові об’єктів спільної культурної спадщини Польщі та України. Проекти фінансує Міністр культури Республіки Польща.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm