Про це, як передає кореспондент «РБК-Україна», сьогодні в кулуарах парламенту журналістам заявив заступник голови фракції «Блок Петра Порошенка» Сергій Березенко.

«Я знаю, що в парламенті понад п'ятдесят депутатів немає і велика кількість якраз з коаліції», – заявив Березенко. Нардеп зазначив, що у Вашингтон відправився, зокрема, голова фракції БПП Артур Герасимов.

У той же час в «Народниму фронті» повідомили, що на молитовний сніданок вирушили три члени цієї фракції. «У нас поїхало троє депутатів», – заявив голова фракції Максим Бурбак.

Крім того, анонсувалося, що в цьому році захід повинні відвідати представники ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко, Сергій Власенко, Григорій Немиря; представники фракції «Народний фронт» Антон Геращенко, Павло Унгурян; члени БПП Артур Герасимов, Максим Єфімов, Андрій Павленко, інші народні депутати України.

Крім того, очікується участь міністра освіти і науки України Лілії Гриневич; голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка, уповноваженого президента з прав дитини Миколи Кулеби, директора департаменту у справах релігій Мінкультури Андрія Юраша.

Як відомо, наступного ранку, в п'ятницю має відбутися традиційна українська частина молитовного сніданку, де зберуться окремо представники української та низки європейських делегацій, а також представники уряду і Конгресу США.

 

«Вголос»