Попри агресію Росії в Україну далі везуть новенькі ВАЗи ФОТО ВІДЕО

Попри агресію Росії, в Україну далі везуть новенькі «ВАЗи» (ФОТО, ВІДЕО)

Автопром російського виробництва продовжує проникати на український ринок. Цьому не заважає навіть обмеження на ввезення, яке вже кілька років діє в Україні, а також збільшене мито.

Сьогодні без проблем можна купити новенькі УАЗ, ГАЗ або Ниву (як стару, так і Chevrolet), а скоро буде доступна і Lada Vesta SW Cross, - пише auto-motive.

 Універсал – представник найсучаснішого ВАЗівського сімейства автомобілів Лада Веста. Відрізняється версія SW Cross збільшеним кліренсом (203 мм) і позашляховим обвісом з незабарвленого пластика. Серед конкурентів – Sandero Stepway Logan і MCV Stepway.

Яка буде вартість поки невідомо. Втім, машина дуже недешева навіть в Росії (від 12 800 доларів), а в Європі (Весту продають в Німеччині, Австрії та Угорщині, Словаччині, Сербії та Болгарії) за таку Ладу просять від 12 тисяч євро.

На ринках, де машина вже представлена, Lada Vesta SW Cross пропонується в п’яти комплектаціях. Мотора два і обидва вони бензинові: 1.6 (106 к.с.) і 1.8 (122 к.с.). Трансмісія – МКПП або робот.

Незважаючи на досить симпатичний сучасний дизайн, якість ВАЗівської техніки судячи з усього, як і раніше залишає бажати кращого.

УВАГА! На відео присутня нецензурна лайка.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm