Популярне львівське пиво почали розливати у Росії

Відомий львівський виробник пива – Перша приватна броварня розпочала розлив пива в Росії.

Початкову партію Бочкового пива Першої приватної броварні випустили у Росії 12 січня. Ліцензію на виробництво отримала Московська пивоварна компанія, яка ще торік придбала половину акції Першої приватної броварні.

«Це пробна партія, надалі виробництво буде залежати від попиту», – повідомив директор з маркетингу ППБ Максим Васильєв.
Варто зазначити, що співвласником обох компаній є Oasis CIS, але досі партнери розвивали співпрацю лише в українському напрямку. Зокрема, Перша приватна броварня запустила в Україні виробництво таких російських марок: Жигулі, Oettinger та Cervena Selka.

Співвласник Першої приватної броварні Андрій Мацала не виключає, що у майбутньому пиво зі Львова продаватимуть і у Казахстані, де Oasis зараз закінчує будувати пивний завод.

Варто зауважити, що конкурентом Першої приватної броварні на російському ринку буде не російський, а український виробник – пиво Оболонь.

«У Росії сформувалася лояльність до українського пива, цю продукцію вважають якісною. Тому ППБ буде позиціонуватися на ринку саме як українське пиво - навіть назва залишиться українською мовою, а в маркетингових активностях це якість також буде наголошуватися», – повідомив Васильєв.

Нагадаємо, у квітні 2012 року Перша приватна броварня об’єдналась із російською компанією Oasis CIS.

ТзОВ ТВК «Перша приватна броварня «Для людей — як для себе!» є сімейним бізнесом. Підприємство було створене у 2004 році у Львові. Раніше Перша приватна броварня розливала свою продукції не лише на власних потужностях у Львові, а й на комбінаті «Радомишль».

Експорт пива у Росію компанія розпочала у 2008 році.

Джерело: Комерсант-Україна

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram