Поради на День святого Валентина якщо ви самотня

Поради на День святого Валентина, якщо ви самотня

Якщо для вас День святого Валентина 14 лютого хоча б що-небудь означає, проте ви не маєте з ким його відсвяткувати — це ще не привід сумувати.

ТСН вважає, що дівчатам краще провести цей день із задоволенням для себе.

СУКНЯ

Дозвольте собі покупку, яку постійно відкладаєте на потім. Сукню, туфлі, розкішний комплект білизни або надзвичайну чашку — байдуже. Головне те, що ви давно хотіли, але з різних причин собі відмовляли. Повірте, у новій сукні День Валентина одразу стане веселішим.

КАФЕ

Є у місті така кав'ярня, про яку ви багато чули або десятки разів проходили повз із бажанням зайти, але завжди не вистачало часу. І ось настав слушний момент. Замовте собі всього, чого душа забажає і отримуйте насолоду від атмосфери закладу, запашної кави та нової себе. Час наодинці з собою дуже важливий, тому проводьте його красиво.

МІСТО

Прогуляйтеся містом. Без поспіху, згадуючи щось хороше. Зазирніть до художньої галереї або візьміть квиток у театр чи кіно. Після занурення у мистецтво ви не матимете часу на дурні думки. Та й митців підтримаєте.

ДІМ

Якщо ж усе перераховане вище не підходить — сміливо вирушайте додому. Прихопіть із собою щось смачне, вмикайте хороший фільм і розслабляйтеся. Візьміться, нарешті, за книжку, яку вам давно рекомендували. Або покличте подруг та влаштуйте дівочий вечір. Але обов'язково проведіть цей день із задоволенням.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram