Поранених бійців АТО вертольотом евакуювали до військового шпиталю Дніпра (ФОТО)

17.07.2017 21:17
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
Українських захисників, які дістали поранення від ворожих мінометів та стрілецької зброї евакуювали гвинтокрилом до військового шпиталю Дніпра.

Про це повідомляє прес-центр штабу АТО.

«Сьогодні, 17 липня, з району проведення АТО до військового госпіталю Дніпра вертольотом аеромедичної евакуації Мі-8 МТ доправлено двох легкопоранених та решту соматичних хворих бійців з підрозділів Донецького оперативно-тактичного угрупування, які отримали поранення від ворожих мінометів та стрілецької зброї.

Першу медичну допомогу військовослужбовцям надали у розташуванні підрозділу, а вже у місцевій лікарні їхній стан було стабілізовано та проведено заходи з підготовки до евакуації повітрям.
За словами старшого лейтенанта медичної служби Олега Ковальчука, питання швидкої та оперативної евакуації бійців завжди важливі для військових лікарів. Це комплекс заходів з транспортування поранених й хворих, які потребують лікування, з районів ведення бойових дій військ до лікувального закладу міста Дніпро. 
« Оцінивши стан поранених, ми приймаємо рішення направити їх до спеціалізованого військово-медичного закладу вертольотом Мі-8, – підкреслив військовий лікар Олег Ковальчук. – Основна мета – збереження життя і якнайшвидше відновлення боєздатності та працездатності у військовослужбовців, що вибули зі строю в результаті бойового ураження або захворювання», - йдеться у повідомленні.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram