Порошенка просять повернути Бандері та Шухевичу звання «Герой України»

Депутати Чернівецької облради звернулись до Президента з проханням повернути звання «Герой України» Степану Бандері й Роману Шухевичу та присвоїти це звання Євгену Коновальцю.

Рішення ухвалене більшістю голосів депутатів, повідомляє Укрінформ.

«Відновлення звання Героїв України Степану Бандері та Роману Шухевичу, присвоєння звання Героя України Євгену Коновальцю є не тільки вимогою історичної справедливості, а й однією з вимог Революції Гідності. Степан Бандера, Роман Шухевич, Євген Коновалець для мільйонів українців завжди були і будуть українськими Героями. Їхня безкомпромісна боротьба за соборну, суверенну та незалежну Україну – яскравий приклад для нинішнього та майбутніх поколінь», йдеться у тексті звернення.

Ще раніше, 9 жовтня, рішення про звернення до Президента України щодо повернення Шухевичу та Бандері звання Героїв України було ухвалено Чернівецькою міською радою.

У серпні 2011 року Вищий адмінсуд залишив у силі попередні рішення двох донецьких судів, які визнавали незаконним указ президента Віктора Ющенка про нагородження Шухевича і Бандери відзнакою «Герой України».

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm