Як передає «УНІАН», про це глава держави повідомив піл час виступу на Другому всеукраїнському форумі об'єднаних громад «Ініціативи, що змінюють життя» сьогодні в Києві. 

«Два року тому ми кардинально, майже вдвічі, знизили єдиний соціальний внесок. Зараз можемо говорити про об'єктивний і очевидний позитивний ефект. Як і від збільшення вдвічі мінімальної зарплати, пам'ятаєте, скільки нас критикували, що це буде і бізнес душити, і зажене в тінь, навпаки – вивело з тіні. Це рішення, яке було запроваджене на початку цього року, з 1600 грн 3200 грн, – це безпрецедентне рішення в умовах України. Це правильне рішення, і на моє переконання, його слід продовжувати», – заявив президент. 

«Я хотів подякувати уряду і прем’єр-міністру, що є відповідна реакція на моє звернення у проекті держбюджеті і за підсумками покращення інвестиційного клімату і надходжень до бюджету – ми зможемо проаналізувати за підсумками півріччя або трьох кварталів і прийняти рішення про підвищення мінімальної заробітної платні до 4,1 тисячі грн», – додав президент.

 

«Вголос»