Порошенко доручив підвищити розмір доплат військовим на передовій

​Президент України Петро Порошенко доручив підвищити розмір доплат військовослужбовцям, які служать на передовій у зоні антитерористичної операції на Донбасі.

Про це повідомила прес-служба голови держави.

«Сьогодні я дав доручення міністру оборони підняти доплати, які отримують військовослужбовці, які перебувають на першій лінії – лінії зіткнення – до 6 тисяч гривень. А військовослужбовцям, які перебувають на другій лінії – до 2,4 тисяч гривень», – заявив Порошенко під час робочої поїздки в Донецьку область.

Він зазначив, що необхідно створювати і фінансову, і матеріальну мотивацію для того, «щоб надійно були захищені і забезпечені українські військовослужбовці».

«Зараз ми маємо витрачати гроші український платників податків, гроші української держави, в першу чергу на те, щоб забезпечити надійну обороноздатність», – наголосив президент.

Він також зауважив, що на оборонно-безпековий сектор Україна витрачає 5% ВВП, безпосередньо на армію – більше 3%.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • цитата1 січня 2017 11:02 Відповісти IP:  109.86.241.--- НОВОРІЧНІ ПРИКМЕТИ.
    Кажуть, що як Новий рік зустрінеш, так і проведеш. Нам усім вже надоїла постійна брехня Порошенка. Якщо він, як президент, повинен показатись на екранах для привітання, то нехай [***], помовчить. Може хоч цей рік обійдеться без його брехливих обіцянок, а то вже дістало.
    З НАСТУПАЮЧИМ!!!
  • членоруб1 січня 2017 10:45 Відповісти IP:  95.32.231.--- "Дорогие наши соотечественники! Украинская оккупация – это временно. Мы обязательно объединимся. Украина едина. Слава Украине", — заявил Порошенко под приветственные крики и аплодисменты присутствовавших.
  • ПЕТЯ-ГВАЛТІВНИК1 січня 2017 03:21 Відповісти IP:  162.217.27.--- ТО БУЛА НЕ РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ, А ПЕРЕВОРОТ ПО ЗАМІНІ ГАРАНТА-ЗЛОДІЯ НА ГАРАНТА - ОЛІГАРХА ІЗ ЗАВИЩЕНИМИ ПОТРЕБАМИ НА ЗБАГАЧЕННЯ !!! КОМУ СТАЛО КРАЩЕ ?? ОЛІГАРХАМ - ДЕПУТАТАМ, ЇМ ЗАРПЛАТУ ПІДНЯЛИ І КОМУНАЛЬНІ КОМПЕНСУВАЛИ ! ГІДНІСТЬ УКРАЇНЦІ ВТРАТИЛИ !!!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram