Порошенко наполягає, щоб на Донбасі були миротворці

Порошенко заявив, що Україна продовжить наполягати на введенні миротворчої місії на окуповану територію Донбасу.

Про це повідомляє Інтерфакс

«Україна залишається прихильною мирному вирішенню проблеми звільнення окупованих територій. Підтвердженням цього є наша рішуча боротьба - моя, як президента, Міністерства закордонних справ, парламенту, народних депутатів, інших міністерств і відомств - боротьба за розгортання класичної миротворчої місії відповідно до рішення Ради безпеки Організації Об'єднаних Націй, яка б дала змогу забезпечити компонент безпеки у відновленні суверенітету», - сказав П.Порошенко на засіданні Воєнного кабінету в Києві у вівторок.

Він наголосив, що питання введення миротворців на окуповану територію Донбасу підтримує більше ніж 75% українського народу.

Крім того, президент пообіцяв розповісти на закритій частині засідання Воєнного кабінету про результати своїх переговорів із міністром оборони США Джеймсом Меттісом, із прем'єр-міністром Британії Терезою Мей, президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером.

«Окремо попрошу доповісти Степана Тимофійовича Полторака про підсумки свого візиту до США. Там є позитивні новини, що ми найближчим часом отримаємо нарешті довгоочікуване оборонне озброєння. І є певні позитивні результати щодо модернізації наших Збройних сил», - сказав П.Порошенко.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram