Порошенко підтримав торгівлю з окупантами

Президент України Петро Порошенко вважає, що блокада бойовиків шкодить національній безпеці України.
Фото: 24 канал Фото: 24 канал

Про це він заявив під час засідання РНБО, повідомляє прес-служба українського президента

Крім того, підкреслив Президент, такі дії дискредитують Україну в очах населення тимчасово окупованих територій і тим самим створюють перешкоди для подальшої реінтеграції і повернення окупованих територій в Україну і повернення України на території, які будуть звільнені політико-дипломатичним.

«По суті, я хочу наголосити – вони блокують не ОРДО/ОРЛО, і не їм створюють проблеми. Вони блокують Україну, вони блокують нашу боротьбу за відновлення територіальної цілісності», - сказав він.

«Тверда моя позиція і позиція нашої команди, що виключно політико-дипломатичним шляхом ми маємо повернути ці території Україні. І є абсолютно інша, хибна позиція політиканів, які кажуть, що треба відрізати цю територію і де-факто – подарувати її», - також зазначив Петро Порошенко і додав, - «не ви ці землі збирали і не вам їх відрізати».

Як зазначив на своїй сторінці у «Facebook» військовий експерт Олексій Арестович, українська влада своїми заявами вкотре показала, що вибираючи між Ахмєтовим і Україною, вони вибрали свої гроші.

«Між Ахмєтовим та українцями, наші керманичі та рятівники країни від енергетичного занепаду, звично обрали особисті гроші. Але всенародного обурення з цього приводу, не виходить, бо саме ця стратегія успіху інстальована у 86% відсотків населення», - написав військовий експерт.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram