Порошенко присвоїв закатованому Решату Аметову звання Героя України

Президент Петро Порошенко підписав указ про присвоєння Решату Аметову звання Героя України.

Про це Порошенко сказав на вечорі-реквіємі в День пам'яті жертв депортації кримських татар, повідомляє «Українська правда».

«Він був закатований, але він не здався. І лише думка про останні хвилини Решата в кожної нормальної людини викликає жах і біль. Але його сміливість викликає велику шану і повагу. Хочу вам повідомити, що я прийняв рішення про присвоєння Аметову звання Героя України», - сказав Порошенко.

Як відомо, 3 березня 2014 року Решат Аметов закликав пікетувати Раду міністрів Криму і вийшов на одиночний протест у Сімферополі.

Троє людей із так званих «загонів самооборони Криму» вивели його у невідомому напрямку. Після цього на зв'язок Решат більше не виходив.

15 березня Аметова було знайдено мертвим у селищі Земляничне Білогірського району АРК. На тілі чоловіка були численні ознаки катування, голову було обв'язано скотчем, а поряд з ним лежали наручники.

18 березня Аметова поховали на міському кладовищі Сімферополя Абдал. Через його смерть сиротами лишилися троє дітей.

4 листопада 2014 року російські слідчі закрили справу про вбивство Аметова, бо «особа, що підлягає притягненню в якості обвинувачуваного, не встановлена».

Українське слідство встановило, хто є вбивцею Аметова, однак вважає, що він перебуває в Донецькій області на території, яку контролюють бойовики «ДНР».

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm