Порошенко та Дуда у Нью-Йорку обговорили проблемні питання

Президенти Петро Порошенко та Анджей Дуда беруть участь у 72 сесії Генеральної асамблеї ООН

Про це повідомляє Польське радіо

При нагоді свого приїзду на засідання Генеральної асамблеї ООН польський очільник Анджей Дуда взяв участь у ряді двосторонніх зустрічей. Зокрема, він розмовляв з президентами України, Литви, Вірменії та головою Міжнародного Червоного Хреста.

У розмові з президентом України Петром Порошенком порушено тему участі Польщі в Раді безпеки ООН. Державні керівники обговорили також ситуацію Донбасу, в тому числі пропозицію залучення миротворчих сил ООН до врегулювання ситуації в цьому регіоні України. Обидва президенти погодилися, що таку пропозицію слід ретельно продумати і необхідною є згода української сторони. Про це в майбутньому може вирішувати Рада безпеки ООН.

Президенти Анджей Дуда та Петро Порошенко розмовляли також про прикордонну співпрацю і висловили спротив у справі спорудження газопроводу Nord Stream 2. Польська сторона повідомила, що, ймовірно, президент Анджей Дуда відвідає Україну в грудні, ймовірно, це буде візит до Харкова.

При нагоді зустрічі польського президента з очільником Міжнародного Червоного Хреста Пітером Маурером порушено питання польської допомоги особам, які перебувають у таборах біженців. Також обговорено ускладнення з наданням гуманітарної допомоги районам, що захоплені сепаратистами в Україні.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram