Порошенко взяв участь у будівництві путінського моста в Криму – ЗМІ

Порошенко взяв участь у будівництві путінського моста в Криму, – ЗМІ

Завод «Енергоавтоматика», який належить Президентові України Петрові Порошенку, постачає акумулятори для техніки, задіяної у будівництві Кримського моста.
Фото надане прес-службою Патрульної поліції Львівщини Фото надане прес-службою Патрульної поліції Львівщини

Про це зазначено на сторінці Кримського моста у Вікіпедії.

У розділі «Міжнародне співробітництво на будівництві та ігнорування режиму санкцій» наведено список компаній з Німеччини, Нідерландів, Фінляндії, Японії тощо, які надають будівельну техніку для спорудження моста.

Окремо вказано, що «акумулятори для задіяної на будівництві моста техніки постачає український завод «Енергоавтоматика», що належить Петру Порошенку».

Разом з тим, укладачі цієї статті стверджують, що «постачальниками граніту для виробництва щебеню у складі залізобетону моста є українські гранітні кар'єри».

Нагадаємо, «Богдан Моторс», що належить партнеру  Порошенка, першому заступнику секретаря РНБО Олегу Гладковському закуповує двигуни у заводу, що працює для оборонного комплексу Російської Федерації.

Як повідомлялось, 15 травня Путін в окупованому Криму офіційно відкрив автомобільну частину так званого «Кримського мосту», очоливши колону вантажівок на КАМА.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm