Порошенко заявив про готовність України скасувати заборону доступу до російських інтернет-ресурсів

Україна готова скасувати заборону інтернет-провайдерам надавати користувачам послуги доступу до російських ресурсів, щодо яких введено санкції, після припинення агресії Росії проти України.

Про це повідомив Президент Петро Порошенко на брифінгу у Страсбурзі (Франція), передають Українські Новини.

«Я можу підкреслити, що одразу ж після припинення російської агресії проти України, одразу ж, коли останній російський солдат покине суверенну і незалежну територію України, ми будемо готові до перегляду цього рішення», - сказав він.

Порошенко додав, що подібна дискусія щодо санкцій стосувалася заборони трансляції окремих російських телеканалів, але час довів, що це було правильним кроком.

Нагадаємо, Україна ввела заборону провайдерам надавати послуги з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів Mail.ru, «Вконтакте», «Однокласник», а також сервісів «Яндекс».  Заборонена також бухгалтерська програма 1С.

Сьогодні указ Президента Петра Порошенка про введення в дію рішення Ради Національної безпеки і оборони про санкції проти 1 228 фізичних і 468 юридичних осіб вступив у силу.

 

«Вголос»

 

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 3 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Харків17 травня 2017 17:00 Відповісти IP:  109.87.11.--- Не можна так лякати у заголовках новин.
  • Гость18 травня 2017 09:30 Відповісти IP:  95.104.223.--- Стадо должно стоять в стойле и благодарить за это свою власть. Жаль, что Яценюк украл деньги на строительство забора по периметру Украины - мукали бы за колючей проволокой.
    Россияне в восторге от всеукраинских потуг обойти блокировку наших соцсетей! И кто кого наказал???))))))))))))))
  • Гость18 травня 2017 09:29 Відповісти IP:  95.104.223.--- Стадо должно стоять в стойле и благодарить за это свою власть. Жаль, что Яценюк украл деньги на строительство забора по периметру Украины - макали бы за колючей проволокой.
    Россияне в восторге от всеукраинских потуг обойти блокировку наших соцсетей! И кто кого наказал???))))))))))))))

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm