Порошенко заявив, що торгівлю на крові можна продовжити за двох умов

Президент України Петро Порошенко заявляє, що українська сторона готова скасувати заборону на пересування вантажів через лінію розмежування на сході країни, якщо підприємства на окупованих територіях Донбасу будуть повернені українським власникам і буде дотримуватися режиму припинення вогню.

Про це він заявив в інтерв'ю українським телеканалам, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми говоримо: поверніть підприємства українським власникам, не залежно від того, державна форма власності, чи ні. Адже і державну форму власності захопили. Забезпечте перший і другий пункт Мінських угод – припинення вогню і відведення важкої техніки і артилерії, і ми знімаємо обмежувальні заходи з переміщення вантажів через лінію зіткнення», - сказав він.

Раніше в РНБО повідомили, що усі вантажні перевезення залізницею та вантажівками через лінію розмежування на Донбасі перекриті.

Разом з тим, Президент повідомив, що заборону транспортного сполучення з окупованим Донбасом контролюватимуть мобільні групи.

Вранці на засіданні Ради безпеки і оборони президент Петро Порошенко виступив з ініціативою на певний час повністю зупинити сполучення з непідконтрольними територіями Донбасу.

Нагадаємо, у межах проекту «Львів'яни Вголос» жителі міста висловили свої думки щодо подій, пов'язаних із блокадою торгівлі на крові.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Куку15 березня 2017 23:24 Відповісти IP:  188.163.71.--- Это называлось схема 2, но есть схема 1, к которой донецкие уркаганы вернуться. Схема 1 это склад предприятия - жд- перевалка в Таганроге-перевозка морем с поддельными документами и сертификатами происхождения- снова перевалка в неприметных портах Измаиле, Рени в н-жд-склад получателя.... Поскольку схему 2 вынесли на свет Божий, то сейчас уже заряжается схема 1. Пока блокаторы пьют шампанское, груженные вагоны заходят в порт Таганрога, такая компания как ООО Портинвест Лоджистик лепит липовые коносаменты, контракты...Это как гадина андроповцы - одну башку отсекли, вторая вырастает! Тут нужно комплексность - блокировать центральный офис МИНЬЕТИНВЕСТА!
 • нормальный ход15 березня 2017 22:00 Відповісти IP:  109.86.241.--- "Мордор защищает Шоколадника. Так чей он президент?! Лавров: Порошенко - лучший шанс, который есть у Украины"
 • fasfsa15 березня 2017 23:15 Відповісти IP:  188.163.71.--- Да смешно его выступления транслируют чекисты на центральных каналах РФ, хотя три года этого хряка там вообще никто не видел! Иуда [***]ь....
 • Ставлю лайк за заголовок15 березня 2017 21:52 Відповісти IP:  176.126.252.--- Полонені солдати для Порошенка очевидно недержавна форма власності. Самі гуляти пішли. Як можна відділяти їх і обстріли від підприємств "інших власників" заради яких таки "можна вводити блокаду", про шкідливість якої реалізованої "агентами Кремля" говорили місяць?
  Державні адміністрації, військові частини - теж мабуть недержавна форма власності.

  Порошенко перекрашуться на ходу сподіваючись що лохам і те в радість.

  Помиляється торгаш.
 • Ставлю лайк15 березня 2017 21:47 Відповісти IP:  176.126.252.--- За заголовок.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm