Порошенко заявив, що торгівлю на крові можна продовжити за двох умов

Президент України Петро Порошенко заявляє, що українська сторона готова скасувати заборону на пересування вантажів через лінію розмежування на сході країни, якщо підприємства на окупованих територіях Донбасу будуть повернені українським власникам і буде дотримуватися режиму припинення вогню.

Про це він заявив в інтерв'ю українським телеканалам, передає «Інтерфакс-Україна».

«Ми говоримо: поверніть підприємства українським власникам, не залежно від того, державна форма власності, чи ні. Адже і державну форму власності захопили. Забезпечте перший і другий пункт Мінських угод – припинення вогню і відведення важкої техніки і артилерії, і ми знімаємо обмежувальні заходи з переміщення вантажів через лінію зіткнення», - сказав він.

Раніше в РНБО повідомили, що усі вантажні перевезення залізницею та вантажівками через лінію розмежування на Донбасі перекриті.

Разом з тим, Президент повідомив, що заборону транспортного сполучення з окупованим Донбасом контролюватимуть мобільні групи.

Вранці на засіданні Ради безпеки і оборони президент Петро Порошенко виступив з ініціативою на певний час повністю зупинити сполучення з непідконтрольними територіями Донбасу.

Нагадаємо, у межах проекту «Львів'яни Вголос» жителі міста висловили свої думки щодо подій, пов'язаних із блокадою торгівлі на крові.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram