Посадовці «Укрзалізниці» розікрали 13 млн грн на тендерах, - САП

Посадовці компанії «Управління промислових підприємств Укрзалізниці» підлаштовували результати тендерів під свої компанії, що завдало збитків державі на 13 млн грн.
Про це повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура у Facebook.

«За версією слідства, під час досудового розслідування детективами НАБУ було встановлено факт заволодіння державним майном за участі посадових осіб ДП «Управління промислових підприємств Укрзалізниці» (на цей час Філія «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця»), який кваліфіковано за ч.3 ст. 27, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 27, ч. 1 ст. 205 Кримінального кодексу України.

Як вбачається з з матеріалів досудового розслідування, підозрюваний вступив в попередню змову зі службовими особами ДП «УПП УЗ» для заволодіння майном, яке належить державі в особі Державного підприємства. Для досягнення злочинної мети ним попередньо придбано ряд суб’єктів господарювання та особисто підшукано осіб, які були призначені на посади директорів цих підприємств, а також створено сприятливі для таких підприємств умови участі у державних закупівлях, які організовуватиме ДП, для спотворення їх результатів шляхом порушення публічного порядку у сферах державних закупівель і захисту економічної конкуренції, та досягнення завідомо незаконної перемоги у торгах.

В період 2014-2015 років в результаті проведення таких закупівель деревини, розпиляної чи розколотої вздовж, розділеної на шари або лущеної, завтовшки не менше ніж 6 мм.; шпал дерев’яних до залізничних або трамвайних колій, не просочених, а також виконання договорів, укладених за наслідками проведення таких процедур, вчинено розкрадання коштів держпідприємства на загальну суму понад 13 млн. грн.», - йдеться у повідомленні.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm